Steve Harvey Halloween kostümleri, NSFW klibi sayesinde TikTok’ta viral oldu

31 Ekim 2022, 16:03 | Güncelleme: 31 Ekim 2022, 17:09 “Kız arkadaşınızın yüzünüze yapmasını istediğiniz bir şey söyleyin”. 2022’nin en seksi Cadılar Bayramı kostümü… Görünüşe göre Steve Harvey. Bu yılki yaratıcı Cadılar Bayramı kostümlerini paylaşan ünlüler ve sosyal medya kullanıcıları ile ürkütücü szn tam anlamıyla üzerimizde. Şimdiye kadar Lizzo’yu Marge Simpson, Kim Kardashian’ı X-Men’s Mystique, …

Steve Harvey Halloween kostümleri, NSFW klibi sayesinde TikTok’ta viral oldu

31 Ekim 2022, 16:03 | Güncelleme: 31 Ekim 2022, 17:09

“Kız arkadaşınızın yüzünüze yapmasını istediğiniz bir şey söyleyin”.

2022’nin en seksi Cadılar Bayramı kostümü… Görünüşe göre Steve Harvey.

Bu yılki yaratıcı Cadılar Bayramı kostümlerini paylaşan ünlüler ve sosyal medya kullanıcıları ile ürkütücü szn tam anlamıyla üzerimizde. Şimdiye kadar Lizzo’yu Marge Simpson, Kim Kardashian’ı X-Men’s Mystique, Kendall Jenner’ı Jessie olarak gördük. Oyuncak Hikayesi 2 ve pek çok tartışmalı Pamela Anderson ve Tommy Lee, Hulu şovundan ilham alıyor.

Ama hiçbiri – HİÇBİRİ! – TikTok’u sular altında bırakan çok sayıda Steve Harvey Family Feud kostümü kadar ikonik olmaya bile yaklaştık. (bir tanesi sayesinde cıvıldamak müzisyen ve yaratıcı Sarah Lugor’dan kostümler Twitter’da da viral oldu.)

Tarafından gönderilen bir TikTok’tan ilham alındı @vibin.wit.tay Mart 2022’de, kullanıcılar yarışma programından belirli bir Steve Harvey anını yeniden yaratıyorlardı.

Söz konusu viral klip bir 2022 bölümünden. aile kavgası Bu, sunucu Steve Harvey’in “Kız arkadaşınızın yüzünüze yapmasını istediğiniz bir şey söyleyin” diye sorduğunu görür.

Bir yarışmacı daha sonra herkesin düşündüğü cevabı veriyor: “Oturun diyeceğim.” Steve ardından “YESSSSSSSS!” diye bağırır. uzaklaşmadan ve “OTURUN ÜZERİNE OTUR!” diye bağırmadan önce tahta kararır ve bunun doğru bir cevap olduğunu onaylar.

Steve gibi giyinmiş ve o anı yeniden canlandıran insanların videoları her yerde2022’nin en iyi Cadılar Bayramı kostümü trendi olarak bunu pekiştiriyor. birçok mil.

tarafından yayınlanan belirli bir video @dthebenjiiii 8.8 milyon kez görüntülendi ve 2.4 milyondan fazla beğeni aldı. Viral olan daha pek çok şey var ve her seferinde daha da komikleşiyorlar.

Kel şapkalar, takım elbiseler, sahte bıyıklar, ev yapımı Aile Davası ipucu kartları, Steve’in kaçıp tekrar geri gelmesindeki değişiklikler… doğru cevap geldiğinde bölünmeler mi?! Şefin öpücüğü. Mutlak mükemmellik. ben yapma daha iyi bir Cadılar Bayramı kostümü biliyorum.

İZLE: Drag Yarışı İngiltere’den Le Fil, RuPaul’un Snatch Oyun Karakteri İçin Fikrini Açıkladı

Teknory