Stranger Things hayranları yeni Sezon 5 başlığı hakkında spekülasyon yapıyor

Chris Tilly ❘ Yayınlanan: 2022-11-07T09:54:16 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-07T09:54:16 Stranger Things 5. Sezon’un ilk bölümünün adı bir gecede açıklandı ve hayranlar bunun ne anlama gelebileceği konusunda spekülasyon yapıyorlar. Dün, son derece popüler Netflix şovunun sosyal medyada her türlü içeriği bıraktığı ‘Stranger Things Günü’ idi. Stranger Things Twitter bir mobil oyun, bir Stranger Things Deneyimi ve “şimdiye …

Stranger Things hayranları yeni Sezon 5 başlığı hakkında spekülasyon yapıyor

Yayınlanan: 2022-11-07T09:54:16

Güncellenmiş: 2022-11-07T09:54:16

Stranger Things 5. Sezon’un ilk bölümünün adı bir gecede açıklandı ve hayranlar bunun ne anlama gelebileceği konusunda spekülasyon yapıyorlar.

Dün, son derece popüler Netflix şovunun sosyal medyada her türlü içeriği bıraktığı ‘Stranger Things Günü’ idi.

Stranger Things Twitter bir mobil oyun, bir Stranger Things Deneyimi ve “şimdiye kadarki en destansı Roblox izleme partisi” ile bağlantı kurarken, karakter profili simgeleri yenilendi.

Ancak en büyük duyuru günün sonunda Netflix’in yeni bir senaryodan başlık sayfasını yayınlamasıyla geldi.

Stranger Things 5. Sezon 1. Bölüm adı ne?

Aşağıdaki başlık sayfasında gösterildiği gibi, Sezon 5’in 1. Bölümünün adı “The Crawl”.

Bu, dizinin son sezonu olacak ve önceki sezonların her birinde olduğu gibi, bu ilk bölüm Stranger Things’in yaratıcıları ve göstericileri Matt ve Ross Duffer tarafından yazıldı.

Bağlam açısından, geçmişin önde gelen bölümlerine “The Vanishing of Will Byers”, “MADMAX”, “Suzie, Do You Copy?” ve Sezon 4’ün “The Hellfire Club” adı verildi.

Hayranlar “The Crawl” hakkında ne diyor?

İşte Stranger Things hayranlarının başlık hakkında söyledikleri…

Stranger Things’de Dungeons & Dragons kullanımından dolayı Gio, “Dungeon Crawl”a baktı ve bunu, bölümün bir tür labirentte bulmacalar, canavarlar ve hazineler içereceğini düşündürmek için buldu.

Mae’nin Nancy’nin vizyonu ve Upside Down ile ilgili bir teorisi var…

Metallica’nın ‘Master of Puppets’ 4. sezonda bu kadar önemli bir rol oynarken, başlığın o şarkıdan bir söze atıfta bulunduğuna dair spekülasyonlar vardı…

Alex için mesele spekülasyondan çok yerinde bir soru sormaktı.

Tarrin sonun başlangıcı olduğu konusunda duygusallaşıyordu.

Stranger Things’in 5. Sezonunu ne zaman izleyebilirsin?

Duffer Brothers hala 5. Sezon için senaryolar üzerinde çalışıyor, erken bir haber şovun 2023’te çekileceğini ve daha önce Stranger Things’de Hopper’ı oynayan David Harbour’ın söyleyeceğini söylüyor. GQ muhtemelen 2024’ün ortalarında düşecekti.

Daha fazla bilgiye ve somut bir çıkış tarihine sahip olduğumuzda, Stranger Things Sezon 5 merkezimizde yayınlayacağız.

Teknory