Stranger Things’in yaratıcıları, 5. Sezonu duygusallaştırıyor: “Netflix’i ağlattık”

Cameron Frew ❘ Yayınlanan: 2022-11-14T11:27:13 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-14T11:27:20 Sevilen dizinin son sezonu olan Stranger Things 5. Sezon hiçbir etki bırakmayacak – yaratıcılara göre Netflix yöneticilerini şimdiden ağlattı. Netflix’in egemenlik dönemi, 2016’da Stranger Things’in piyasaya sürülmesiyle gerçekten başladı. Akış platformu başka yerlerde büyük başarılar elde etmiş olsa da, her sezon grafiklere hükmederek amiral gemisi IP’si olmaya […]

Stranger Things’in yaratıcıları, 5. Sezonu duygusallaştırıyor: “Netflix’i ağlattık”

Yayınlanan: 2022-11-14T11:27:13

Güncellenmiş: 2022-11-14T11:27:20

Sevilen dizinin son sezonu olan Stranger Things 5. Sezon hiçbir etki bırakmayacak – yaratıcılara göre Netflix yöneticilerini şimdiden ağlattı.

Netflix’in egemenlik dönemi, 2016’da Stranger Things’in piyasaya sürülmesiyle gerçekten başladı. Akış platformu başka yerlerde büyük başarılar elde etmiş olsa da, her sezon grafiklere hükmederek amiral gemisi IP’si olmaya devam ediyor.

Sadece 4. Sezona bakın: Kate Bush, Koşmak O Tepeden kırk yılı aşkın bir süredir ilk numarasını aldı, herkes ve anneleri Eddie Munson’ın yasını tutuyormuş gibi hissettim ve sayısız web sitesi ve perakendeci Hellfire Club ürünlerini sattı ve çabucak tükendi.

Hayranların kimin öleceği, hayatta kalacağı ve muhtemelen geri geleceği üzerine spekülasyonlar yaptığı 5. Sezon, Stranger Things’i sona erdirecek – ne olursa olsun, dokuları getirmeliyiz gibi görünüyor.

Stranger Things yaratıcıları, Sezon 5 perdesiyle Netflix yöneticilerini ağlattı

Stranger Things 5. Sezon’dan en az bir buçuk yıl uzaktayız, ancak Duffer Brothers ve Shawn Levy şimdiden geleceklerle dalga geçiyor.

göre Hollywood Muhabiriyaratıcı ekip, Los Angeles’ta Caleb McLaughlin, Joseph Quinn, Jamie Campbell Bower, Priah Ferguson, Eduardo Franco ve Millie Bobby Brown ile birlikte Los Angeles’ta bir soru-cevap için Patton Oswald’a katıldı ve burada son sezonda neler bekleyebileceklerine dair birkaç ipucu verdiler. .

Stranger Things'de Millie Bobby BrownNetflix

“Birkaç hafta önce ilk senaryoyu teslim ettik ve ikincisine geçtik. Tam gaz devam ediyor,” Ross Duffer.

“Yöneticilerimizi ağlattık, bence bu yöneticilerin ağladığının iyi bir işaretiydi. Onları ağlarken gördüğüm diğer zamanlar bütçe toplantıları gibiydi,” diye şaka yaptı Matt.

Levy daha sonra şunları söyledi: “Bunlar farklı gözyaşlarıydı. Bir tanık olarak ve iki saatlik saha odasında bulunmuş ve bu ilk senaryoyu okumuş olarak – her şeyi mahvedeceğim korkusuyla felç oldum.

“Ama bu Duffer Kardeşler hakkında söyleyeceğim şey, dizinin bu kadar ünlü olmasına ve karakterlerin çok ikonik hale gelmesine ve 80’ler, doğaüstü ve tür hakkında çok fazla şey olmasına rağmen, bu insanlar hakkında, bu insanlarla ilgili. bu karakterler. 5. Sezon zaten karakterlerin bu hikayeleriyle çok net bir şekilde ilgileniyor çünkü bu her zaman Stranger Things’in can damarı oldu.”

Stranger Things final sezonu bir “doruk noktası” olacak

Ross, 1. Sezonda kendilerine tanınan yaratıcı özgürlüğe “şaşırdıklarını” ve 2. Sezonda “genel bir plan” üzerinde nasıl çalışmaya başladıklarını anımsadı.

“2. Sezon, yazarlarla birlikte, tüm bunlar için genel bir plan ve arka plan geliştirdiğimiz ve Upside Down ile her şeyin ne olduğuna dair her şeyin olduğundan emin olduğumuz zamandı” dedi.

“Ancak daha fazlasına ihtiyacımız var. Ama doğaüstü kadar önemli, şu anda çok fazla karakterimiz var – çoğu hala yaşıyor – ve bu kavisleri tamamlamak önemlidir.

“Bu karakterlerin çoğu birinci sezondan beri büyüyor, bu yüzden onlara karakter kavislerini tamamlamaları için zaman vermek ve ayrıca yarım kalmış işleri bir araya getirmek ve son ifşalarımızı yapmak arasında dengeleyici bir hareket.”

Ross, Sezon 5’i “tüm mevsimlerin bir doruk noktası, bu yüzden her sezondan biraz var, oysa her sezondan önce çok belirgindi — üç, bu bizim büyük canavarımızla gişe rekorları kıran büyük yaz sezonumuz; dördü psikolojik korkuydu.”

“Bence yapmaya çalıştığımız şey, biraz birin tonuyla başlangıca geri dönmek, ancak ölçek açısından, dördün ne olduğuyla daha uyumlu. Umarım her şeyden biraz vardır.”

Stranger Things Sezon 5 hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow