Şu anda alışveriş yapabileceğiniz en iyi Siber Pazartesi 2022 mutfak fırsatları

GÜNCELLEME: 26 Kasım 2022, 20:50 EST Bu hikaye, Siber Pazartesi satışlarındaki en son fiyatları ve kullanılabilirliği yansıtacak şekilde güncellendi. En iyi Siber Pazartesi mutfak fırsatlarına göz atacak vaktiniz yok mu? İşte en iyi seçimlerimizden bazıları: Kullanmaktan gerçekten zevk aldığınız mutfak aletlerine sahip olmak, yemek dağıtım uygulamalarını ne sıklıkta açtığınız konusunda büyük bir fark yaratabilir. Mutfak […]

Şu anda alışveriş yapabileceğiniz en iyi Siber Pazartesi 2022 mutfak fırsatları

GÜNCELLEME: 26 Kasım 2022, 20:50 EST Bu hikaye, Siber Pazartesi satışlarındaki en son fiyatları ve kullanılabilirliği yansıtacak şekilde güncellendi.

En iyi Siber Pazartesi mutfak fırsatlarına göz atacak vaktiniz yok mu? İşte en iyi seçimlerimizden bazıları:


Kullanmaktan gerçekten zevk aldığınız mutfak aletlerine sahip olmak, yemek dağıtım uygulamalarını ne sıklıkta açtığınız konusunda büyük bir fark yaratabilir.

Mutfak cephaneliğinizi yükseltmenin ön maliyeti oldukça hızlı bir şekilde yükselebilir. Bizim tavsiyemiz? İster ilk hava fritözünüzü alın, ister lüks bir kahve makinesi satın alın, Siber Pazartesi indirimlerinden yararlanın.

AYRICA BAKINIZ:

Siber Pazartesi fırsatları şimdiden burada, her zamankinden daha erken

Target, Best Buy, Amazon ve Walmart gibi perakendecilerin Ninja Foodis’ten KitchenAid mikserlerine kadar her şeyde erken indirimler yaptığını görmeye başladık ve o zamandan beri yavaşlamadılar.

Yararlanabileceğiniz tonlarca fırsat var, ancak hayatınızı kolaylaştırmak için mutlak favorilerimizden birkaçını seçtik. Alışverişe değer en iyi Siber Pazartesi mutfak fırsatlarının yanı sıra aşağıda bunlara göz atın.

Lütfen dikkat: Yeni eklenen tüm fırsatlar bir ile işaretlenmiştir. ✨. ile herhangi bir şey üstü çizili bu yazı yazıldığı sırada ya satıldı ya da artık satış fiyatından mevcut değildi, ancak sık sık tekrar kontrol edin – bu sayfayı sürekli güncelliyoruz.

neden beğendik

Breville Akıllı Fırın Hava Fritözü hakkındaki tam incelememize göz atın.

Hepimiz bir hava fritözü satın alan ve bunun satın almak zorunda kalacakları son mutfak aleti olduğunu düşünen ve ardından birkaç parçaya daha ihtiyacı olduğunu çabucak keşfeden birini tanıyoruz. ayrıca değerli sayaç alanı kapladı.

Bu kaderden kaçınmak istiyorsanız, Breville Akıllı Fırınlı Hava Fritözünü öneririz. Küçük bir Hollanda fırınına sığacak kadar büyük, piyasadaki çoğu hava fritözünden çok daha şık ve öğle yemeği pişirmeyi çekici kılan 11 pişirme işlevi var. ve gerçekçi olasılık. Ayrıca havayla kızartma sepeti, ızgara rafı, kızartma tepsisi ve pizza tavası ile birlikte gelir ve bu da onu gerçekten çok yönlü bir pişirme aracı haline getirir. Bu nedenle Mashable’ın Alışveriş Editör Yardımcısı Jae Thomas, incelemelerinde “Breville Akıllı Fırınlı Hava Fritözü için tüm küçük aletlerimi memnuniyetle bir kenara bırakırdım” dedi. Faydası da genellikle 350 $ olmasının nedenidir, ancak şu anda, fiyatı için onu yakalayabilirsiniz. şimdiye kadarki en düşük fiyat.

neden beğendik

Smoothie sezonunun en yoğun dönemini geride bırakmış olabiliriz, ancak hava tekrar ısındığında, bu küçük blenderden tasarruf ettiğiniz için pişman olmayacaksınız.

Güzel ve kompakttır, bu nedenle depolama bir sorun değildir, ancak boyutunun sizi aldatmasına izin vermeyin — bu 900 watt’lık kişisel blender, donmuş meyve ve buzu sorunsuz bir şekilde işleyebilir. 32 veya 24 onsluk bardakla, tek seferde bir ila iki smoothie yapabilir ve hatta kullanışlı, taşınabilir kapakla her yerde çıkarabilirsiniz. Daha küçük haneler (veya mutfak alanında dar olan insanlar) için bu, alabileceğiniz en iyi karıştırıcılardan biridir. Tipik olarak, satışta yakalamak zordur, bu da bu 59 dolarlık anlaşmayı özellikle harika bir keşif haline getirir.

Multicooker ve yavaş pişirici fırsatları

Tencere fiyatları

Kahve makinesi fiyatları

Blender fırsatları

Stand mikseri fiyatları

Diğer mutfak aleti fırsatları

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow