Şu kamera çarpmasına bakın

TL; DR Xiaomi 13 Pro görselleri internete sızdırıldı. Görüntülerde oldukça büyük bir kamera çıkıntısı ve kavisli ekran görülüyor. Xiaomi’nin önümüzdeki ay en kısa sürede Xiaomi 13 serisini piyasaya sürmesi bekleniyor ve zaten devam edecek birkaç küçük sızıntımız var. Şimdi, deneyimli bir sızıntı, Xiaomi 13 Pro renderleriyle kapağı sonuna kadar açtı. Sık sızıntı yapan Steve ‘OnLeaks‘ …

Şu kamera çarpmasına bakın

Xiaomi 13 Pro Onleaks Zoutons 2

TL; DR

  • Xiaomi 13 Pro görselleri internete sızdırıldı.
  • Görüntülerde oldukça büyük bir kamera çıkıntısı ve kavisli ekran görülüyor.

Xiaomi’nin önümüzdeki ay en kısa sürede Xiaomi 13 serisini piyasaya sürmesi bekleniyor ve zaten devam edecek birkaç küçük sızıntımız var. Şimdi, deneyimli bir sızıntı, Xiaomi 13 Pro renderleriyle kapağı sonuna kadar açtı.

Sık sızıntı yapan Steve ‘OnLeaks‘ İnhibitörler ve Hadi gidelim Xiaomi’nin yaklaşmakta olan Pro telefonunun, varsayılan boyutlarıyla tamamlanmış görüntülerini yayınladı. Aşağıdaki resimlere göz atın.

Görüntüler, üç sensör ve bir flaşla tamamlanmış oldukça büyük bir arka kamera çıkıntısını gösteriyor. Bu yüzden Pixel 7 Pro’nun kamera vizörü gibi daha simetrik bir şey bekleyenler hayal kırıklığına uğrayabilir. Xiaomi 13 Pro renderları ayrıca, merkeze monte edilmiş bir delik deliği ile tamamlanmış ~ 6,55 inç ölçtüğü söylenen kavisli bir ekran gösteriyor.

Ayrıca telefonun üst kısmında dört nokta yapabiliriz. Xiaomi, cihazlarında hala bir IR blaster sunan birkaç oyuncudan biri, bu yüzden noktalardan en az birinin IR sensörü olduğunu tahmin ediyoruz. Aksi takdirde, diğer üç noktadan emin değiliz.

Sızdırılan Xiaomi 13 Pro tasarımı hakkında ne düşünüyorsunuz?

32 oy

Son olarak, çıkış ve sızıntı, Xiaomi 13 Pro’nun 163 x 74,6 x 8,8 mm (veya kamera dahil edildiğinde 11,8 mm kalınlık) ölçülerinde olduğunu iddia ediyor. Bu, telefonu Xiaomi 12 Pro ile aynı basketbol sahasına yerleştirir.

Henüz bir lansman tarihi hakkında resmi bir açıklama yok, ancak Xiaomi 12 serisi 28 Aralık’ta Çin’de piyasaya sürüldü. Dolayısıyla, Xiaomi’nin Snapdragon 8 Gen 2 telefonlarının ilk dalgasının bir parçası olmasına izin veren benzer bir lansman penceresi bekliyoruz.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow