Super Mario Bros. Fragmanı: Jack Black Bombacı Bir Bowser Performansı Satıyor

Super Mario Bros. Film fragmanı yayınlandı — İngilizce ve Hintçe. Universal Pictures, Cuma günü erken saatlerde (Hindistan’da) düzenlenen Nintendo Direct etkinliğinde, video oyunu simgesine dayanan yeni animasyon filminin teaser fragmanını açıkladı. Çılgın Hırsız yapımcısı Illumination Entertainment, filmi Aaron Horvath ve Michael Jelenic ikilisi yönetiminde yönetiyor. En iyi Minyonlar: Gru’nun Yükselişi ve ikinci Lego filmi ile […]

Super Mario Bros. Fragmanı: Jack Black Bombacı Bir Bowser Performansı Satıyor

Super Mario Bros. Film fragmanı yayınlandı — İngilizce ve Hintçe. Universal Pictures, Cuma günü erken saatlerde (Hindistan’da) düzenlenen Nintendo Direct etkinliğinde, video oyunu simgesine dayanan yeni animasyon filminin teaser fragmanını açıkladı. Çılgın Hırsız yapımcısı Illumination Entertainment, filmi Aaron Horvath ve Michael Jelenic ikilisi yönetiminde yönetiyor. En iyi Minyonlar: Gru’nun Yükselişi ve ikinci Lego filmi ile tanınan Matthew Fogel, yazar olarak görev yapıyor. Super Mario Bros. Filmi Nisan 2023’te sinemalarda. Nintendo daha önce tanıtım kampanyasının bir parçası olarak bir poster bırakmıştı.

Süper Mario Kardeşler Film Fragmanı

The Super Mario Bros. Movie’nin fragmanı, büyük ölçüde, kötü Bowser’ın (Jack Black) ikonik Süper Yıldızların peşinde olduğu ana hat oyunlarındaki “hikayeden” türetilmiş gibi görünüyor. Serideki kaplumbağa benzeri bir ırk olan Koopas’ın kralı olarak büyük bir tanıtım aldığında, magma yakıtlı yüzen adasını bir penguen adasına demirlediğini görüyorsunuz. “Kapıları açın,” diye emreder, ancak bir grup penguen tarafından üzerine fırlatılan küçük kartoplarıyla karşılaşır. “Bu öfkemizin tadından başka bir şey değil mi, boyun eğiyor musun?” hükümdarına sorar. Tahmin edebileceğiniz gibi Bowser, alevler saçarak ve şehrin kapılarını yok ederek bunu reddediyor.

The Super Mario Bros. Filmi Hintçe Fragmanı

Super Mario Bros. Film fragmanı daha sonra, Chris Pratt tarafından seslendirilen titiz tesisatçımızla tanıştığımız Mantar Krallığı’na geçiyor. Hayranların Mario’nun ikonik, yüksek perdeli, İtalyan “woo-hoo!” sunu sunacağına inanmadıkları için bu oyuncu seçimi internette alay konusu oldu. Ve bu doğru. Karakter, “Burası neresi?” dışında pek bir şey söylemezken. altında aksan veya teslimatta bir değişiklik olmadığını açıkça söyleyebilirsiniz. Sadece Pratt kendini oynuyor – tahmin edilebilir.

ile bir röportajda Çeşitlilik Bu yılın başlarında, seslendirmenin “Mario dünyasında daha önce duyduğunuz hiçbir şeye benzemediğini” iddia etti. Super Mario Bros. Film fragmanı, Keegan Michael-Key’s Toad’ın ona hareketli krallığa kadar eşlik etmesiyle sona eriyor ve en önemli cazibe merkezi uzakta yükselen Prenses Peach’in şatosu.

The Super Mario Bros. Film fragmanını canlı izlemek, hayranların bu uyarlamaya neden bu kadar üzüldüğünü anlamama yardımcı oldu, çünkü büyük bir çoğunluk bunun bir canlı aksiyon filmi olmadığını fark etti. Orijinal video oyunu yaratıcısı Shigeru Miyamoto’nun yanı sıra, prömiyer sırasında sadece Pratt ve Black ortaya çıktı ve bu franchise ile anılarından bahsetti.

Mario filminde ayrıca Prenses Peach rolünde Anya Taylor-Joy (The Queen’s Gambit) ve Donkey Kong rolünde Seth Rogen (Superbad) sesleri yer alıyor. Charlie Day’in Luigi’si de kısaca gösterildi, sonunda, bir zombi Koopas sürüsü tarafından kovalandı. Video oyunlarında aslen Mario ve Luigi’yi seslendiren Charles Martinet’in de açıklanmayan bir rolü var.

Super Mario Bros. Filminin 7 Nisan 2023’te dünya çapında sinemalarda vizyona girmesi planlanıyor. Hindistan’da, Süper Mario Bros. Filmi İngilizce ve Hintçe olarak yayınlanacak.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik bildirimimize bakın.

Teknory