Taylor Swift Speak Now (Taylor’s Version) çıkış tarihi: Ne zaman çıkacak?

26 Ekim 2022, 15:25 Şimdi Konuş (Taylor’un Versiyonu) geliyor… ama ne zaman? Şimdiye kadar bildiğimiz tüm teoriler, paskalya yumurtaları ve bilgiler burada. Biz zaten kutsandık Korkusuz (Taylor’un Versiyonu) ve şimdi Kırmızı (Taylor’ın Versiyonu)ama Taylor Swift’in küçümsenmiş 2010 başyapıtı olabilir mi? Şimdi konuşun süperstarın yayınlayacağı bir sonraki kayıt mı olacak? Bırakmak üzere olduğuna dair ipuçları bırakmanın …

Taylor Swift Speak Now (Taylor’s Version) çıkış tarihi: Ne zaman çıkacak?

26 Ekim 2022, 15:25

Şimdi Konuş (Taylor’un Versiyonu) geliyor… ama ne zaman? Şimdiye kadar bildiğimiz tüm teoriler, paskalya yumurtaları ve bilgiler burada.

Biz zaten kutsandık Korkusuz (Taylor’un Versiyonu) ve şimdi Kırmızı (Taylor’ın Versiyonu)ama Taylor Swift’in küçümsenmiş 2010 başyapıtı olabilir mi? Şimdi konuşun süperstarın yayınlayacağı bir sonraki kayıt mı olacak?

Bırakmak üzere olduğuna dair ipuçları bırakmanın yanı sıra 1989 (Taylor’ın Versiyonu)Taylor kaosu seçmeye karar verdi ve ayrıca için ipuçları bırakmaya başla Şimdi konuşun. Programında bir sonrakinin hangisi olacağından emin değiliz, ancak Şimdi konuşun çıkış tarihi teorileri oluşmaya başlıyor… hızla.

Taylor’ın tekrar ziyaret etmeye hazır olduğu bir sonraki dönemi duyurması an meselesi. Şimdi Konuşun (Taylor’ın Versiyonu) ilgi odağı olun, çıkış tarihi, en yeni paskalya yumurtaları ve kasa pistlerinde hangi sanatçıların yer alabileceği de dahil olmak üzere şimdiye kadar bildiğimiz her şey burada.

DEVAMINI OKU: Taylor Swift, Enchanted’ı (Taylor’s Version) ne zaman çıkaracak?

ne zaman Şimdi Konuş (Taylor’un Versiyonu) çıkmak?

Taylor Swift Speak Now (Taylor'un Versiyonu) ne zaman yayınlandı?

Taylor Swift Speak Now (Taylor’un Versiyonu) ne zaman yayınlandı?

Resim: Larry Busacca/Getty Images, Büyük Makine Kayıtları


Taylor Swift ne zaman Şimdi Konuş (Taylor’un Versiyonu) çıkmak?

Şimdi Konuş (Taylor’un Versiyonu) muhtemelen 2023’te bir noktada piyasaya sürülecek, ancak tam olarak ne zaman? Şu anda henüz resmi bir çıkış tarihi yok, ancak son olaylar, hayranları bir duyurunun çok yakında gelebileceği konusunda spekülasyon yapmaya başladı. çok yakında.

Aralık 2021’de Taylor, Spotify’da sahip olduğu tüm şarkıların resimlerini bir klip göstermek için değiştirdi. düşen konfeti onun doğum günü için. Konfeti referanslıdır Şimdi konuşun‘Çok Yaşa’. Daha sonra, içinde bir görüntünün arka planı doğum günü partisinden ‘Favori Albüm Ülkesi – Şimdi Konuş’ için AMA’sı görülebilir. İçinde başka bir videonun arka planı31 sayısı görünür.

O zamandan bu yana neredeyse bir yıl geçti, ancak hayranlar hala buna ikna olmuş durumda. Şimdi Konuş (Taylor’un Versiyonu) ‘ için müzikte ezici miktarda paskalya yumurtası sayesinde yeniden kayıtlar listesinde bir sonraki sırada.süslenmiş‘.

Taylor Swift'in koyu mor kadife elbisesi Speak Now paskalya yumurtası mı?

Taylor Swift’in koyu mor kadife elbisesi Speak Now paskalya yumurtası mı?

Resim:
Getty


Şimdi konuşun paskalya yumurtaları: Taylor hangi ipuçlarını bıraktı? Şimdi Konuşuyor (Taylor’ın Versiyonu) şu ana kadar?

Spotify sanat eseri Paskalya yumurtası ve doğum günü fotoğraflarındaki ipuçlarının yanı sıra, Taylor ayrıca bir sürü Şimdi konuşun ipuçları.

En son önemli ipuçları, ‘Bejeweled’ müzik videosunda yatıyor. Hayranların neleri izlediğinin kısa bir listesi:

  • Video ‘Enchanted’ın enstrümantal versiyonlarıyla açılıyor ve ‘Long Live’ ile bitiyor.
  • Kaldırma panelindeki düğmelerin renkleri ilgili albümlerine karşılık gelir. Taylor asansörün rengi mor olan 3. katın düğmesine basıyor. Şimdi konuşun.
  • 13 numara da mor, hemen hemen Taylor’ın sonraki sürümü olduğunu doğruluyor. gece yarısı.
  • Saatin ibreleri saat 3 yönüne yerleştirilmiş ve üçüncü stüdyo albümüne işaret ediyor. Şimdi konuşun.
  • Taylor’ın portresi için poz verirken saçındaki saç tokalarında S ve N harfleri yer alıyor. Şimdi konuşun.
  • Sonunda kaleyi çevreleyen ejderhalar da ‘Long Live’dan “Hayatımın ejderhalarla savaşırken seninle zaman geçirdim” sözüne bir selam.

‘I Bet You Think About Me (Taylor’s Version)’ müzik videosunda daha da fazla paskalya yumurtası görülebilir. Video, Taylor’ın gerçekten ‘beyaz bir peçe vesilesiyle kaba bir şekilde dalıp gittiği’ ‘Speak Now’ın şarkı sözlerine çok benzer bir anlatıya sahip.

Onu içinde hayranlarına destekleri için teşekkür etmek üzerinde Kırmızı (Taylor’ın Versiyonu) Taylor ayrıca şunları yazdı: “Kırmızı yeniden benim olmak üzere, ama her zaman bizim oldu.” ‘Benim’ ve ‘Bizim’, herhangi biri gibi Şimdi konuşun stan bilecektir, ikisi de 2010 albümünden şarkılar.

Ancak Speak Now’ın muhtemelen bir sonraki gelebileceğine dair en büyük ipucu Taylor’ın ürününden geliyor. imzalı kopyaları Kırmızı (Taylor’ın Versiyonu) bu yıl olan 20.10 $ için sitede listelendi Şimdi konuşun serbest bırakıldı. Metin ayrıca albüm kapağında giydiği elbiseyle aynı mor tonunda görünüyor.

Şimdi konuşun Apps Kasası parçaları: Hangi yayınlanmamış şarkılar olacak? Şimdi Konuş (Taylor’un Versiyonu)?

Çok gibi Korkusuz (Taylor’ın Versiyonu) ve Kırmızı (Taylor’ın Versiyonu), hayranlar muhtemelen önceki ilişkilerinden ilham alan daha fazla parçanın ortaya çıkmasını bekleyebilirler. Orijinal albümde Taylor, Joe Jonas, John Mayer, Taylor Lautner ve hatta Taylor’ın aslında hiç çıkmadığı Owl City’den Adam Young ile olan ilişkilerinden esinlendiği söylenen şarkılara yer verdi.

Hayranlar ayrıca daha önce yayınlanmamış olan ‘Let’s Go’ (‘Battle’ olarak da bilinir) şarkının albüme dahil edilebileceğini düşünüyorlar. Taylor, bu makaleden ne bekleyebileceğimizi açıkladıktan sonra bu makaleyi güncelleyeceğiz. Şimdi konuşun kasa.

DEVAMINI OKU: Taylor Swift Enchanted’ı kimin hakkında yazdı?

Şimdi konuşun işbirlikleri: Başka hangi sanatçılar öne çıkacak? Şimdi Konuş (Taylor’un Versiyonu)?

Farklı 1989 (Taylor’ın Versiyonu)hangi hayranların teorize ettiği Jonas Brothers’ı ve muhtemelen Katy Perry’yi öne çıkaracak, kimin sonunun gelebileceğine dair pek fazla teori yok. Şimdi konuşun The Vault parçalarından. Sadece bu alanı izlememiz gerekecek.

DEVAMINI OKU: Taylor Swift yeniden kayıtları: Taylor’s Version albümlerinin tüm çıkış tarihleri ​​sırayla

Teknory