Taylor Swift’in ‘Tüm Gökyüzünden Daha Büyük’, insanların düşüklerini işlemelerine yardımcı oluyor

28 Ekim 2022, 16:19 “Niyetinin bu olup olmadığını söyleyemem, ancak sözleri benim ve diğer birçok kişinin deneyimlediklerini net bir şekilde kristalize ediyor.” Sağda, solda ve ortada rekorlar kıran Taylor Swift’in gece yarısı müzik akışı hizmetlerine ve sosyal medya platformlarına hakim olmaya devam ediyor. Hayranlar zaten en sevdikleri parçaları talep ettiler, ancak özellikle bir şarkı birçok …

Taylor Swift’in ‘Tüm Gökyüzünden Daha Büyük’, insanların düşüklerini işlemelerine yardımcı oluyor

28 Ekim 2022, 16:19

“Niyetinin bu olup olmadığını söyleyemem, ancak sözleri benim ve diğer birçok kişinin deneyimlediklerini net bir şekilde kristalize ediyor.”

Sağda, solda ve ortada rekorlar kıran Taylor Swift’in gece yarısı müzik akışı hizmetlerine ve sosyal medya platformlarına hakim olmaya devam ediyor. Hayranlar zaten en sevdikleri parçaları talep ettiler, ancak özellikle bir şarkı birçok insanda gerçekten yankı uyandırdı.

Albümün 3am Baskısında yer alan ‘Bigger Than The Whole Sky’, kederi, kaybı ve birinin dönüşebileceği kişiyle asla tanışamama düşüncesini keşfediyor gibi görünen duygusal ve yürek parçalayıcı bir balad.

Albümdeki diğer birçok parça gibi, Taylor da ‘Bigger Than the Whole Sky’ın gerçekte ne hakkında olduğunu henüz paylaşmadı. Yine de, sevdiklerini kaybeden dinleyiciler, özellikle de düşük ve çocuk kaybı yaşayanlar, şarkıyla gerçekten bağ kurdular.

DEVAMINI OKU: Taylor Swift, Anti-Hero şarkı sözlerinin ardındaki ruhu ezen anlamı açıklıyor

Taylor Swift'in Tüm Gökyüzünden Daha Büyük, insanların hamilelik kayıplarını işlemelerine yardımcı oluyor

Taylor Swift’in Tüm Gökyüzünden Daha Büyük, insanların hamilelik kayıplarını işlemelerine yardımcı oluyor.

Resim: Amy Sussman/Getty Images, @taylorswift, TikTok aracılığıyla


Parçanın korosunda Taylor şöyle söylüyor: “Hoşçakal, hoşçakal, hoşçakal/Bütün gökyüzünden daha büyüktün/Kısa bir zamandan daha fazlasıydın/Öğrenecek çok şeyim var/Yapacak çok şeyim var onsuz yaşa/hiç tanışamayacağım/Olabilirdi, olurdu/Sen olmalıydın/Olabilirdi, sen olurdun.”

Bu sözler şimdi TikTok’ta insanlarla viral hale geldi deneyimlerini paylaşmak platformda hamilelik kaybı. Sosyal medyada başka yerlerde, başkaları da şarkıyla nasıl ilişki kurduklarını ve içinde rahatlık bulduklarını açıklıyor.

Bir kullanıcı şunları yazdı: “Niyetinin bu olup olmadığını söyleyemem, ancak sözleri benim ve diğer birçok kişinin deneyimlediklerini net bir şekilde kristalize ediyor.”

Bir başkası şunları ekledi: “Taylor Swift bir keresinde insanların hayatlarının her anı için bir şarkıya sahip olmalarını istediğini söyledi. Eğer düşük yapmış insanlar Bigger Than The Whole Sky ile bağ kurabiliyor ve huzur bulabiliyorlarsa, bence bu gerçekten güzel ve güçlü. “

Yine Taylor, şarkının sözlerinin ardındaki ilhamı paylaşmadı veya doğrulamadı, bu nedenle şarkının anlamı, herhangi bir dinleyicinin yorumlamak veya rahatlamak istediği şekilde tamamen açık. Ve hayranlar, Taylor’ın şarkıyı dünyayla paylaştığı için minnettarlar.

Teknory