Telegram Uygulamasına Çıkartma Nasıl Eklenir

Telegram'a çıkartma eklemek, kendinizi ifade etmenin ve konuşmalarınıza biraz kişilik katmanın eğlenceli bir yoludur.

Telegram Uygulamasına Çıkartma Nasıl Eklenir

Bu blog yazısında, Telegram'a nasıl çıkartma ekleneceğini göstereceğiz . Ayrıca ihtiyaçlarınız için mükemmel çıkartmaları nasıl bulacağınıza dair birkaç ipucu da sağlayacağız. Öyleyse başlayalım!

Telegram, şifreli mesajlaşma servisleri, GIF'ler, çıkartmalar gönderme, grup ve kanal oluşturma vb. gibi diğer mesajlaşma uygulamalarından çok daha fazla özelliğe sahiptir.

Sizden uzakta yaşayan arkadaşlarınız ve ailenizle metin yoluyla iletişim kurmayı seviyorsanız, daha etkileyici olmak ve bu konuşmayı daha ilginç hale getirmek için emojiler, çıkartmalar, resimler vb. kullanmalısınız.

Temel olarak, metin dışındaki bu etiketleri eklemek, bu sıkıcı konuşmayı bile ilginç hale getirir.

Telegram messenger'a yeni başlayanlardan biriyseniz ve çıkartmaları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız veya daha yaratıcı çıkartmalar keşfetmek istiyorsanız bingo! Telegram deneyiminizin çok daha basit olacağı bazı basit yöntemlerle sağlanacağınız doğru yere geldiniz.

telegram Çıkartmaları Nasıl Kullanılır?

  1. Herhangi bir konuşmayı Telegramta açın.
  2. Sol köşede aşağıda bulunan gülen yüz simgesine dokunun.
  3. Aşağıda bulunan üç seçenekten çıkartma simgesine tıklayın.
  4. İstediğiniz çıkartmaları gönderin.

Varsayılan olarak, koleksiyonunuza eklenmiş ekstra çıkartma yoktur. Herhangi bir kaynaktan çıkartma eklemelisiniz, ardından aşağıdaki yöntemi izlemeniz gerekir.

Çıkartma paketini nereye ekleyebileceğinizi biliyor musunuz? Değilse, okumaya devam edin çünkü size çıkartmaları kolayca bulmanıza yardımcı olacak bazı bilgiler vereceğim.

Telegram Uygulamasında Çıkartma Nasıl Eklenir [Android, Pc Ve IOS ]

Bir çıkartma paketi bulmanın birçok yolu vardır. Ben sadece size bu konuda yardımcı olacak bazı yollar yazdım.

1. Başkaları Tarafından Gönderilen Çıkartmalar

Bu, koleksiyonunuza çıkartma eklemenin en kolay ve en basit yoludur.

Temel olarak arkadaşınızla konuştuğunuzda ne olur, size çıkartmalar gönderir ve bu çıkartmalardan bazılarını beğenirsiniz. Sadece üzerlerine tıklayın ve koleksiyonunuza ekleyin.

2. Yürüyüş Çıkartmaları Ekleyin

Çıkartmaları bulabileceğiniz başka bir yol var. Telegram'ın kendisi size bazı trend çıkartma paketlerini sunar.

Sevimli çıkartmalar, iyi geceler çıkartmaları, yemek çıkartmaları, öpücük çıkartmaları ve çok daha fazlası gibi çeşitli çıkartma paketi türlerini bulabilirsiniz .

Size bazı çıkartma paketleri önerir veya sadece istediğiniz türde çıkartmaları arayıp koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz. Çıkartma eklemek için çıkartmalar seçeneğine gidin, ardından sağa Ekle Düğme simgesi, şuna basın, bitti.

Telegram Kanalı Üzerinden Çıkartma Eklemenin Yolu

Telegram çıkartmasının kanallarına katılınTelegram çıkartmaları resmini bulun, üzerine dokunun.Artık tüm çıkartma paketinin görüntüsünü ve ÇIKARTMA EKLE seçeneğini gösterebilirsiniz.Çıkartma ekle'ye basın. Evet, bunu yapabilirsiniz!

5. Kendi Çıkartmalarınızı Yapın

Yukarıdaki yöntemlerden başkaları tarafından sağlanan çıkartmaları kullanabilir, ancak kendi çıkartmalarınızı oluşturabilirsiniz. Kendi çıkartmalarınızı yapmak iyidir çünkü çıkartma paketinde hiç kullanmadığınız gereksiz çıkartmalar bulunur.

Android, iOS veya Windows'ta Telegram uygulamasında nasıl çıkartma yapabileceğinizi öğrenmek için, Telegram'da kendi çıkartmalarınızı oluşturma hakkında ayrıntılı bilgi içeren yazımıza göz atabilirsiniz.      

Pekala, bunlar telegramta çıkartma kullanmanın bazı basit yöntemleri. Çıkartmalar, konuşmalarınızda daha etkileyici olmanıza yardımcı olan emojilerin güncellenmiş halidir.

Umarım hak ettiğin şeyi almışsındır. Ben her zaman burada telegram ve bunun gibi şeyler sağlıyorum ve bu tür şeyler bulmanıza yardımcı olursa çok mutlu olacağım.