Tesla Yakında Apple Music İçin Destek Alabilir

Müze müdavimleri, Peterson Otomotiv Müzesi’ndeki Tesla merkezli yeni sergide sergilenen araçların Apple Music’i çalıştırmaönceden mevcut olmayan yazılım. Electrek raporları mevcut Tesla sahipleri kendi arabalarında uygulamaya erişemezken, uygulamanın teşhir araçlarında sorunsuz çalıştığı görülüyor. Uygulama, Tesla’nın tatillerde yapma eğiliminde olduğu bir yazılım güncellemesiyle yakında her Tesla’ya gelebilir. Şu an itibariyle Tesla, Apple Music’in veya bu şekilde başka […]

Tesla Yakında Apple Music İçin Destek Alabilir

Müze müdavimleri, Peterson Otomotiv Müzesi’ndeki Tesla merkezli yeni sergide sergilenen araçların Apple Music’i çalıştırmaönceden mevcut olmayan yazılım.

Electrek raporları mevcut Tesla sahipleri kendi arabalarında uygulamaya erişemezken, uygulamanın teşhir araçlarında sorunsuz çalıştığı görülüyor. Uygulama, Tesla’nın tatillerde yapma eğiliminde olduğu bir yazılım güncellemesiyle yakında her Tesla’ya gelebilir.

Şu an itibariyle Tesla, Apple Music’in veya bu şekilde başka herhangi bir müzik akışı uygulamasının eklenmesini onaylamadı veya reddetmedi. Yazılımın şu anda teşhir araçlarında halkın gözü önünde çalışıyor olması, en azından Apple’ın akış hizmetinin eklenmesinin yakında ufukta görünebileceğinin oldukça iyi bir işareti. Sınırlı olmasıyla ünlü bir bilgi-eğlence sistemine daha fazla özelliğin eklenmesi, hiçbir zaman kötü bir şey değildir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow