Tesla’nın Whompy Wheel Problemine Neler Var?

Tesla Motor Club’da bir sürücü tarafından açıklandığı gibi (aracılığıyla arşiv.org), bu sorundan etkilenen sürücüler yüksek bir patlama sesi duyabilir, ardından bir taşlama sesi ve ardından sürüş kalitesinde ve yol tutuşunda bozulma olabilir. Bu sorunları yaşayan sürücüler tarafından duyulan sesler, kontrol kollarından birinin kopması veya süspansiyon ön bağlantısının arızalanması ile ilişkili olabilir ve bu da denge …

Tesla’nın Whompy Wheel Problemine Neler Var?

Tesla Motor Club’da bir sürücü tarafından açıklandığı gibi (aracılığıyla arşiv.org), bu sorundan etkilenen sürücüler yüksek bir patlama sesi duyabilir, ardından bir taşlama sesi ve ardından sürüş kalitesinde ve yol tutuşunda bozulma olabilir. Bu sorunları yaşayan sürücüler tarafından duyulan sesler, kontrol kollarından birinin kopması veya süspansiyon ön bağlantısının arızalanması ile ilişkili olabilir ve bu da denge ve kontrol kaybına neden olabilir.

NHTSA şikayetlerinde tanımlandığı gibi, iddia edilen arızalardan bazılarının, araba dururken veya çok yavaş hareket ederken meydana geldiği ve bu da onu maliyetli bir rahatsızlıktan biraz daha fazla hale getirdiği söyleniyor. Bununla birlikte, diğer vakaların, araç hızla hareket ederken meydana geldiği ve genellikle daha şiddetli olarak rapor edildikleri bildirildi. üzerinde bir galeri Flickr tüm tekerlek ve direksiyon tertibatlarının tekerlek yuvalarından 90 derecelik açılarla dışarı çıktığı veya başka türlü çok iyi görünmediği Tesla’ların iddialarının ve görüntülerinin ekran görüntüleri ile dolu, özellikle korkunç bir resim çiziyor.

Çin’de 29.193 aracı geri çağırmaya rağmen Tesla, NHTSA’ya yazdığı bir mektupta sorunun ciddiyetini küçümsedi. [PDF]geri çağırmayı “sürücü kötüye kullanımı”nın neden olduğu aşırı aşınmaya bağlıyor.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow