The Last Of Us Bölüm 1 – En İyi Silah Yükseltmeleri

En iyi The Last of Us Part silah yükseltmelerini mi arıyorsunuz?Gizlilik, doğru planlama ve doğru araçlar, The Last Of Us Bölüm 1'de hayatta kalmanın temel yolları. Joel ve Ellie, kurs boyunca birkaç sıyrıktan fazlasını yaşayacaklar ve onla...

The Last Of Us Bölüm 1 – En İyi Silah Yükseltmeleri

En iyi The Last of Us Part silah yükseltmelerini mi arıyorsunuz?

Gizlilik, doğru planlama ve doğru araçlar, The Last Of Us Bölüm 1'de hayatta kalmanın temel yolları. Joel ve Ellie, kurs boyunca birkaç sıyrıktan fazlasını yaşayacaklar ve onlar için iyi donanımlı olmanız gerekir.

Gezici haydutlar, avcılar ve virüs bulaşmış kişilerle uğraşırken, iş için doğru araçlara sahip olduğunuzdan emin olun. The Last Of Us Part 1'de silahlarınız için en iyi yükseltmeleri seçmenize yardımcı olacağız ve hırçın kurtulanlardan yürüyen bir cephaneliğe geçmenize yardımcı olacağız.

The Last Of Us Bölüm 1 Silah Yükseltmeleri – Yedek Parçalar 

İstediğiniz zaman ve istediğiniz yerde yükseltme yapabileceğinizi düşünmeye başlamadan önce, silah yükseltmelerinin ucuza gelmediğini bilmelisiniz. Parçalar, The Last Of Us Part 1'de bir işçilik malzemesidir, ancak diğer işçilik öğelerinin aksine, sarf malzemelerine harcanmazlar. Bunun yerine, Parçalar, her yükseltmenin kilidini açmak için belirli sayıda Parçaya ihtiyaç duyan silah yükseltmelerine yönlendirilir. Parçalar, silah yükseltildikten sonra kullanılır.

Her zaman Parça arayışında olmanız ve mümkün olduğunca onları temizlemeniz gerekecek. Bunu yaparsanız, silahlarınız yakında bozulmamış durumda olacak.

The Last of Us Bölüm 1 – Silah Yükseltme Kategorileri 

The Last Of Us Bölüm 1'de silahlarınız çeşitli şekillerde yükseltilebilir. Aşağıda, ayarlanabilen ve geliştirilebilen tüm silah istatistiklerini bulacaksınız. Her silahın yükseltilebilecek bu kategorilerden birkaçı vardır.

  • Cephane Kapasitesi 
  • Zırh Delici 
  • Çekim Hızı 
  • Ateş Hızı 
  • Güç 
  • Menzil 
  • Geri Tepme 
  • Yeniden Yükleme Hızı 
  • Kapsam 
  • Yayılma 

En İyi Silah Yükseltmeleri 

Pruva – Menzil Yükseltmesi 

The Last Of Us Bölüm 1'de cephane bazen endişe kaynağı olabilir. Mermileri koruma konusunda dikkatli değilseniz, kendinizi ciddi şekilde zayıflamış ve zor bir durumda bulabilirsiniz. Okları ateşledikten sonra kurtarabileceğiniz için Yay bu endişeyi azaltır.

Yay, tipik ateşli silahlardan daha gizli bir seçenektir, ancak onun için daha az ölümcül değildir. Bow'un menzilini geliştirmek, düşmanları daha da uzak bir mesafeden sessizce alt etmenizi sağlar ve bu mütevazı av teçhizatını düşük teknolojili bir keskin nişancıya dönüştürür.

El Diablo – Zırh Delici 

El Diablo, The Last Of Us Part 1'deki en güçlü silahlardan biridir ve yaptığı her atışın bağlantı kurmasını isteyeceksiniz. Bu tabancadaki dürbün, hassas atışlar yapmanızı sağlar, bu da zırhlı düşmanların aksi halde öldürücü bir darbe olabilecek bir şeyi savuşturmasını daha da sinir bozucu hale getirir. Zırh delmeye yatırım yapmak, kiminle veya neyle karşı karşıya olduğunuzdan bağımsız olarak Diablo'nun ölümcül kalması anlamına gelir.

Kapasite de bu silah için iyi bir yatırımdır, çünkü inanılmaz derecede sert vursa da, acı verecek kadar yavaş yeniden doldurma sizi saldırılara karşı savunmasız bırakabilir.

Kısa – Yayılmış 

Bu biçilmiş av tüfeği asla uzun menzilli bir güç merkezi olmayacak, peki neden iyi yaptığı şeye yaslanmıyorsunuz? Çekimlerinizin yayılımını yükseltmek, yaklaşmaya cüret eden herkesin yakında bir kan ve parça karmaşası olacağı anlamına gelir. Korkunç mu? Kesinlikle. Etkili mi? Tamamen.

Alev Silahı – Hasar 

Alev Silahı, oyunun sonlarına doğru bir yıkım aracıdır. The Last of Us Part 1'in tamamı boyunca sizi kovaladıktan sonra, enfekte olmuş bir kişiyi meşaleye koymak son derece tatmin edicidir. Alev makinesi insanlara karşı da aynı şekilde çalışır. Düşman saldırıları alev makinesinden gelen bir patlama ile kesintiye uğrar, çünkü birdenbire başa çıkmaları gereken daha acil sorunları vardır, yani hızla küle dönerler.

Alev Silahının hasar potansiyelini artırmak, düşmanların daha da hızlı düşmesi anlamına gelir ve bu da ilerideki tehditler için cephane tasarrufu yapmanızı sağlar. Bir alev makinesi kullanırken size karşı koyabilecek çok az şey var.

The Last Of Us Bölüm 1 için silah yükseltme rehberimiz bu kadar. Yükseltmeleri dikkatli bir şekilde seçtiğinizde, hayatta kalan ikilinizi güvende tutmakta sorun yaşamayacaksınız.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow