The Last of Us HBO, “şimdiye kadarki en iyi TV saatlerinden birine” sahip

Sam Comrie ❘ Yayınlanan: 2022-11-08T16:28:08 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-08T16:28:16 HBO’nun The Last of Us, yıllardır televizyonun en çok beklenen programlarından biri ve oyuncu Murray Bartlett, küçük ekranı süsleyen film yapımının “en iyi” özelliklerinden bazılarına sahip olduğunu iddia ediyor. Naughty Dog’un The Last of Us serisi, HBO sevilen hikayenin birinci sınıf TV uyarlamasını piyasaya sürmeye hazırlanırken, gelecek […]

The Last of Us HBO, “şimdiye kadarki en iyi TV saatlerinden birine” sahip

Yayınlanan: 2022-11-08T16:28:08

Güncellenmiş: 2022-11-08T16:28:16

HBO’nun The Last of Us, yıllardır televizyonun en çok beklenen programlarından biri ve oyuncu Murray Bartlett, küçük ekranı süsleyen film yapımının “en iyi” özelliklerinden bazılarına sahip olduğunu iddia ediyor.

Naughty Dog’un The Last of Us serisi, HBO sevilen hikayenin birinci sınıf TV uyarlamasını piyasaya sürmeye hazırlanırken, gelecek yıl oyun kökenlerini aşıyor.

The Mandalorian’dan Pedro Pascal’ın Joel Miller rolünde yer aldığı diğer oyuncu Murray Bartlett şimdiden gösterinin potansiyeli hakkında fışkırıyor.

Bartlett, Naughty Dog’un hikaye anlatımı konusunda başarılı olmasıyla, hayranların tamamen memnun kalacağından emin.

The Last of Us’tan Murray Bartlett, HBO’nun ilk çıkışından önce “gerçekten özel” senaryoyu övdü

The Last of Us şovu gelecek yıl HBO Max’te başlayacak ve beklemek için zaman varken Murray Bartlett onu abartmaktan çekinmiyor.

Frank’i canlandıran Bartlett, çarpıştırıcı: “Çalışmak zorunda olduğum senaryolar, belirli bir senaryo, şimdiye kadar okuduğum en iyi televizyon saatlerinden biri. Bu güzel. Güzel yazılmış. İçinde şu zombi yaratıklar var, ama çok hassas ve insan.”

Barlett, “Bence gerçekten özel olacak. Henüz hiçbirini görmedim ama yaptığımız işten gerçekten gurur duyuyorum ve bence gerçekten çok ama çok harika olabilir.”

Oyunun hayranları, Bartlett’in sadece Naughty Dog’s serisinde ekran dışında bahsedilen bir karakter olan Frank’i tasviri hakkında daha fazla bilgi edinmek için sabırsızlanacaklar.

Bartlett, şovun şüphesiz hardcore Last of Us hayranlarını memnun etmeyi amaçlayacağını söyledi. BBC “Yaptığımız değişiklikler, bir şeyleri doldurmak ve genişletmek için tasarlandı, geri almak için değil, aksine geliştirmek için tasarlandı.”

The Last of Us’ta takip edilecek çok sayıda karakterle, kıyamet dünyasının derinliklerine inen karakter rehberimize göz atmayı unutmayın.

Teknory