'The Witcher' 3. Sezonu, Üretim Durdurulduktan Sonra Çekimlere Devam Ediyor

The Witcher Üretim 25 Temmuz'da durduruldu.

'The Witcher' 3. Sezonu, Üretim Durdurulduktan Sonra Çekimlere Devam Ediyor

Witcher haber sitesi Redanian Intelligence'ın bildirdiğine göre , Netflix'in The Witcher'ı bu hafta başında bir duraklamanın ardından üretime yeniden başladı . Serinin en iddialı dizisi Thanedd topunun çekimlerinin ortasında, yıldız Henry Cavill'in COVID için pozitif test etmesiyle 3. sezon prodüksiyonu aniden durdu . Flama, Hollywood Reporter'a çekimlerin " Covid nedeniyle duraklatıldığını ve bunu yapmak güvenli olur olmaz çalışmaya başlayacağız" dedi.

Görünüşe göre o zaman, birkaç oyuncu grubu Instagram hikayeleri aracılığıyla setlere dönüşlerini onayladığı için şimdi geldi. Aktör Mecia Simson , Cassie Clare ve Harvey Quinn , sıcaklıkla ilgili şakalardan veya bir tuvalette Netflix etiketiyle dalga geçmekten çeşitli resimler paylaştılar, ancak bu kesinlikle gösterinin tekrar ayağa kalktığını doğruluyor. Simon Francesca'yı oynuyor, Quinn kimliği açıklanmayan bir Büyücüyü canlandırmaya hazırlanıyor ve Clare Phillipa'yı oynuyor - tüm karakterler Thanedd balosu ve ardından gelen darbe planı çizgisi için önemli. Bununla birlikte, Geralt of Rivia'nın kendisinin tekrar harekete geçip geçmediği hakkında bir haber yok. Yine de, top sırasında onun yokluğunda yapılabilecek pek çok sekans var.

2. Sezon, Ciri, Geralt ve Yennefer'in nihayet bir araya gelmesiyle bizde umutlu bir not bıraktı. Ancak oyunun kurallarını değiştiren sahne, Beyaz Alev'in Ciri'nin babası Duny, diğer adıyla Nilfgaard imparatoru Emhyr Var Emreis'ten başkası olmadığı ortaya çıktığında sona erer.

3. sezon, Andrzej Sapkowski'nin dördüncü Witcher kitabı Time of Contempt'ın , Brotherhood of Sorcerers'ın dağılmasına yol açan olaylarını takip edecek . Kitap, Ciri ve Geralt'ın güçleri hakkında daha fazla şey öğrendikçe ilişkisini araştırıyor. Geralt ayrıca, farklı fraksiyonlar artık Ciri'yi avlarken Kıta siyaseti konusundaki tarafsız duruşunu değiştirmek zorunda kalıyor.

The Witcher Sezon 1 ve 2, Netflix'te yayınlanmaya hazır. Pandemi, Sezon 3'ün prodüksiyonunu birçok kez etkilediğinden, henüz bir çıkış tarihi açıklanmadı. Bu arada, özeti okuyun ve aşağıdaki Sezon 2 fragmanını izleyin:

"Kıtanın hükümdarları, büyücüleri ve canavarları onu yakalamak için yarışırken, Geralt Cintra'lı Ciri'yi saklanıyor ve yeni bir araya gelen ailesini onu yok etmekle tehdit edenlere karşı korumaya kararlı. Ciri'nin büyü eğitimiyle emanet edilen Yennefer, onları, kızın kullanılmayan güçleri hakkında daha fazla şey keşfetmeyi umduğu, korunan Aretuza kalesine götürür; bunun yerine, siyasi yozlaşma, kara büyü ve ihanetle dolu bir savaş alanına düştüklerini keşfederler. Karşı koymalı, her şeyi riske atmalı ya da sonsuza kadar birbirlerini kaybetme riskini almalılar.”

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow