TikTok çalışmıyor mu? İşte nasıl düzeltileceği

Arızaların eğlencenizi kesintiye uğratması sinir bozucu olabilir. TikTok uygulamasıyla ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız, sorunu çözmek için bu sorun giderme adımlarını deneyebilirsiniz. İşte çalışmadığında TikTok’u nasıl düzelteceğiniz. Devamını oku: TikTok videoları nasıl yapılır HIZLI CEVAP TikTok çalışmıyorsa uygulamayı yeniden başlatmayı, güncellemeleri kontrol etmeyi, internet bağlantınızı test etmeyi veya uygulama verilerini ve önbelleğini temizlemeyi deneyin. SORUN …

TikTok çalışmıyor mu?  İşte nasıl düzeltileceği

Arızaların eğlencenizi kesintiye uğratması sinir bozucu olabilir. TikTok uygulamasıyla ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız, sorunu çözmek için bu sorun giderme adımlarını deneyebilirsiniz. İşte çalışmadığında TikTok’u nasıl düzelteceğiniz.

Devamını oku: TikTok videoları nasıl yapılır

HIZLI CEVAP

TikTok çalışmıyorsa uygulamayı yeniden başlatmayı, güncellemeleri kontrol etmeyi, internet bağlantınızı test etmeyi veya uygulama verilerini ve önbelleğini temizlemeyi deneyin.


SORUN GİDERME İPUÇLARI

İnternet bağlantısını test edin

Denenecek ilk şey internet bağlantınızı kontrol etmektir. Zayıf bir Wi-Fi sinyali genellikle suçludur, bu nedenle sorunu teşhis etmeye yardımcı olması için bir hız testi yapmak için önerilen uygulamalarımızdan birini kullanabilirsiniz. Sorunun bağlantıyla ilgili olup olmadığını görmek için Wi-Fi’den mobil verilere geçmeyi de deneyebilirsiniz.

Uygulamayı yeniden başlatın

Bazen uygulamayı kapatıp yeniden başlatmak sorunu çözmek için yeterlidir. Telefonunuzdaki ana sayfa düğmesine basmayın; yeniden başlatmadan önce uygulamayı tamamen kapattığınızdan emin olun. Ayrıca mobil cihazınızı tamamen yeniden başlatmayı deneyebilirsiniz. Örneğin, bir Samsung cihazınız varsa, buradaki kılavuzumuzu izleyin.

Güncellemeleri kontrol et

En son yazılıma sahip olmak için her zaman uygulamanın en son sürümünü çalıştırdığınızdan emin olun. Aksi takdirde TikTok düzgün çalışmıyor olabilir.

Android’de Google Play Store’u açın ve şuraya gidin: Uygulamayı ve cihazı yönet. Oradan, seçin Güncellemeler mevcut. Uygulamayı güncellemek için TikTok’u bulana kadar aşağı kaydırın. TikTok’u görmüyorsanız, en son sürüme sahip olduğunuz anlamına gelir.

iPhone ve iOS’ta App Store’u açın ve TikTok’u arayın. Bir güncelleme varsa, uygulamanın açıklamasında güncelleme seçeneğini göreceksiniz.

Uygulama verilerini temizle

Uygulama verilerinizi ve önbelleğinizi temizlemek, genellikle gecikme, donma veya uygulama çökmeleriyle ilgili sorunları çözecektir. Ayrıca depolama alanını boşaltabilir. Önbelleği temizlemek için öğesine dokunun. Profil sağ altta, ardından 3 satırlı simge sağ üstte.

profil ayarları TikTok

Adam Birney / Android Otoritesi

Musluk Ayarlar ve Gizlilik.

ayarlar gizlilik TikTok

Adam Birney / Android Otoritesi

Aşağı kaydırın ve dokunun Boş alan.

boş alan TikTok

Adam Birney / Android Otoritesi

Son olarak, dokunun Temizlemek Önbellek yanında.

önbelleği temizle TikTok

Adam Birney / Android Otoritesi

TikTok’un kapalı olup olmadığını kontrol edin

TikTok’un çalışmamasının diğer nedeni, uygulamanın kendisinin çalışmıyor olmasıdır. Bu durumda, sorun yaşayan sadece siz değilsiniz. Ziyaret etmenizi öneririz DownDetector En çok bildirilen sorunlar hakkında 24 saat hacimsel veri sağladığı için.

tik tok kesinti raporu

SSS

Musluk Profil sağ altta, ardından simgesine dokunun. 3 satırlı simge sağ üstte. Musluk Ayarlar ve Gizlilik ve seçmek için aşağı kaydırın Problemi şikayet et. Bir konu seçin ve sorunu bildirmek için adımları izleyin.

Önerilen adımlar sorununuzu çözmezse, Numara “Sorununuz çözüldü mü?” sorusuna ve tıklayın Hala bir problemin var böylece daha fazla ayrıntı için müşteri desteğiyle iletişime geçebilirsiniz.

Teknory