Tom Holland ve başka bir Örümcek Adam’ın Örümcek Ayetinin Karşısında’da görüneceği söylentileri

Cameron Frew ❘ Yayınlanan: 2022-11-07T10:09:33 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-07T10:09:44 Spider-Man: Into the Spider-Verse’in uzun zamandır beklenen devam filmi Across the Spider-Verse’de Tom Holland ve bir başka sevilen web kafası yer alacak. Spider-Man: Into the Spider-Verse şimdiye kadar yapılmış en iyi Spidey filmlerinden biri değil – hatta en iyisi – dinamik görseller, göz kamaştırıcı aksiyon ve yankı […]

Tom Holland ve başka bir Örümcek Adam’ın Örümcek Ayetinin Karşısında’da görüneceği söylentileri

Yayınlanan: 2022-11-07T10:09:33

Güncellenmiş: 2022-11-07T10:09:44

Spider-Man: Into the Spider-Verse’in uzun zamandır beklenen devam filmi Across the Spider-Verse’de Tom Holland ve bir başka sevilen web kafası yer alacak.

Spider-Man: Into the Spider-Verse şimdiye kadar yapılmış en iyi Spidey filmlerinden biri değil – hatta en iyisi – dinamik görseller, göz kamaştırıcı aksiyon ve yankı uyandıran bir hikaye ile animasyon film yapımcılığının en yüksek kademesinde. .

Elbette, Miles Morales, Peter Parker, Spider-Gwen, Peter Porker, Peni Parker ve Spider-Man Noir dahil olmak üzere inanılmaz bir Örümcek İnsanları kümesine de sahipti.

Across the Spider-Verse için rollerini kimin üstleneceği belli değil, ancak Holland ve başka bir Spider-Man’in oyuncu kadrosuna katıldığı söyleniyor.

Tom Holland ve başka bir Örümcek Adam, Örümcek Ayetinin Karşısında için söylenti

Insomniac’ın PlayStation oyunundan Tom Holland ve Spider-Man, Across the Spider-Verse’de görünecek. Kozmik Sirk.

“Şu an itibariyle, Tom Holland’ın bunun için Peter Parker’ını seslendirmek için geri dönüp dönmeyeceğine dair bir kelime yok” dedi.

“Ancak, bize o filmdeki karakterle önceki MCU bölümlerinden olan karakterin aynı olduğu söylendi.”

PlayStation Spider-Man ortaya çıkarsa, muhtemelen aynı aktör tarafından seslendirilecektir: Yuri Lowenthal.

Holland’ın Spider-Verse devam filminde olası görünümünün sonuçları belirsizliğini koruyor: Bu, Spider-Verse filmlerini MCU’da kanon yapar mı; Across the Spider-Verse No Way Home’a ​​atıfta bulunacak; ve Miles Morales gibi Spider-Verse serisinden karakterler canlı aksiyona geçecek mi?

Onaylanmış oyuncu kadrosu açısından, Into the Spider’da bir an görülen Spider-Man 2099 (Oscar Isaac) ile birlikte görünen Miles (Shameik Moore), Gwen (Hailee Steinfeld) ve Peter’ın (Jake Johnson) geri dönmesini bekleyebiliriz. -Ayet ve kötü adam The Spot (Jason Schwartzman).

Resmi özet şöyledir: “Miles Morales, Brooklyn’in tam zamanlı, arkadaş canlısı komşusu Spider-Man’i Gwen Stacy ve yeni bir ekiple güçlerini birleştirmek için Çoklu Evren’e taşıyacak destansı bir maceraya atılıyor.”

Spider-Man: Across the Spider-Verse, 2 Haziran 2023’te vizyona girecek.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow