Twitter Blue Geri Tepebilir ve Bu, Ücretsiz Erişimin Sonu anlamına gelebilir

Bilgi, şu anda bir haber bülteni yazan Casey Newton’dan geliyor. platform, ve kim Twitter içinden bir dizi sızıntı yayınladı. Kaynaklarına göre (aracılığıyla Sınır), Twitter Blue’nun matematiği, en azından abonelerin kaç reklam gördüğünü kesmek için mevcut plan kapsamında çalışmayabilir. Platformer, Twitter Blue’nun satın alma öncesi yaklaşık 100.000 aboneye sahip olduğunu iddia ediyor, bu hiçbir şekilde büyük …

Twitter Blue Geri Tepebilir ve Bu, Ücretsiz Erişimin Sonu anlamına gelebilir

Bilgi, şu anda bir haber bülteni yazan Casey Newton’dan geliyor. platform, ve kim Twitter içinden bir dizi sızıntı yayınladı. Kaynaklarına göre (aracılığıyla Sınır), Twitter Blue’nun matematiği, en azından abonelerin kaç reklam gördüğünü kesmek için mevcut plan kapsamında çalışmayabilir. Platformer, Twitter Blue’nun satın alma öncesi yaklaşık 100.000 aboneye sahip olduğunu iddia ediyor, bu hiçbir şekilde büyük bir sayı değil. 9 Kasım’da geleceği bildirilen güncellenmiş sürüm, bazı yeni özellikler, özellikle de herkesin mavi bir onay işareti alma yeteneği getirecek, ancak aynı zamanda ayda 8 dolara mal olacak.

Birçok kişi Twitter Blue’ya kaydolmayacaklarını söyledi – mavi onay işareti için bile değil, çünkü herkes bir tane alabildiğinde aslında değersiz hale geliyor. Sızıntı, Twitter Blue’nun Musk’ın avantajlardan biri olan daha az reklam yapma kararı nedeniyle kaydolan her kullanıcı için şirketin 6 dolara kadar kaybetmesine neden olabileceğini iddia ediyor. Rapor, Twitter’ın kullanıcıların App Store ve Google Play Store üzerinden kaydolmalarına ve ödeme yapmalarına izin verdiği varsayılarak, işlemlerdeki uygulama mağazası kesintileri hesaba katılırsa Blue’nun finansal olarak uygun olmayabileceğini iddia etmeye devam ediyor.

Sızıntının en ilginç yanı, Musk’ın Twitter’ın ücretsiz sürümünden tamamen kurtulmakla ilgili görüşmelerde bulunduğu, yani platforma erişmek için ödeme yapmanız gerektiği iddiası. Bunun gerçekleşmesi için makul bir şans olup olmadığına dair bir gösterge yok ve normalde konuşursak, bu son derece olası görünmüyor. Ancak, işten çıkarmalar o kadar dağınık olarak tanımlandı ki, çalışanlar kimin kaldığını ve yöneticilerinin kim olduğunu bile bilmiyordu ve içerdekiler ofiste genel bir kaos durumu rapor ettiğinden, Musk’ın liderliğinde işler sıradan değildi.

Teknory