Twitter Çöp Kutusu Yangını Gibi Görünebilir, Ancak Musk Kullanımın Her zamankinden Daha Yüksek Olduğunu Söylüyor

Musk, haberleri bir tweet’te açıkladı, ancak herhangi bir kesin rakam vermedi ve trafiğin ne kadar süredir önceki rekorun üzerinde çalıştığını belirtmedi. Bir takip tweetinde, geçerli bir endişe olan “sunucuların erimemesini” umduğunu söyledi. Yüksek trafik artışları, platformların kesintiler yaşamasına neden olabilir ve neden olmuş olabilir ve iç kaynaklar, şirketin, paradan tasarruf etmek için, bu gibi anları …

Twitter Çöp Kutusu Yangını Gibi Görünebilir, Ancak Musk Kullanımın Her zamankinden Daha Yüksek Olduğunu Söylüyor

Musk, haberleri bir tweet’te açıkladı, ancak herhangi bir kesin rakam vermedi ve trafiğin ne kadar süredir önceki rekorun üzerinde çalıştığını belirtmedi. Bir takip tweetinde, geçerli bir endişe olan “sunucuların erimemesini” umduğunu söyledi. Yüksek trafik artışları, platformların kesintiler yaşamasına neden olabilir ve neden olmuş olabilir ve iç kaynaklar, şirketin, paradan tasarruf etmek için, bu gibi anları ele almayı amaçlayan yedekleme sunucusu kapasitesinden potansiyel olarak vazgeçmeye çalıştığını iddia ediyor.

Bu bir yana, Musk’ın tweet’i görünüşe göre yayınladığı sızıntıyı doğruluyor. Sınır 9 Kasım’da, Twitter’ın aylık 8 ABD doları aboneliğe kaydolmasalar bile, zaten doğrulanmış hesaplardan doğrulanmış rozetleri almayacağını “dahili SSS” ye dayanarak iddia ediyor. Bu, şirket tarafından doğrulanmadı veya reddedilmedi, ancak aynı rapor, Twitter kullanımının Musk altında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığını ve aynı gün daha sonra doğruladığını iddia etti.

Twitter kullanımı her zamankinden daha yüksek olsa da, Musk’ın Twitter gelirinin düştüğünden şikayet etmesinin üzerinden sadece birkaç gün geçti. CNBC). Bu yeni iddianın, reklamverenlerin platforma geri dönme konusunda kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlayıp sağlamayacağını zaman gösterecek. Aynı sızıntı, büyük markalara ait zaten doğrulanmış hesapların profillerinde özel bir “Resmi” etiket alacağını iddia etmişti, ancak satın alma sonrası hesapların aynı etiketi alıp almayacağından söz edilmedi. Asimetrik olarak sadece bazı markalara etiketi bahşetmek rakiplerini üzebilir, ancak herhangi bir etiket piyasaya çıkmadan önce işlerin değişmesi olasıdır.

Teknory