Ubisoft sonunda korsan deniz oyunu 'Skull and Bones'u 8 Kasım'da piyasaya sürüyor

Ubisoft'un yeni oyunu Skull and Bones piyasaya çıkıyor.

Ubisoft sonunda korsan deniz oyunu 'Skull and Bones'u 8 Kasım'da piyasaya sürüyor

Tam zamanında, Ubisoft'un bu haftanın başlarında duyurduğu Spotlight etkinliği bugün canlı olarak yayınlandı ve Skull and Bones'a yeni bir bakış sundu . 

2017'de duyurulmasından bu yana sürekli gecikmeler yaşadıktan sonra , açık dünya canlı hizmet oyunu nihayet bu yıl içinde çıkıyor ve şimdi 8 Kasım lansman tarihi var. Geliştirici Ubisoft Singapore'un bugün prömiyeri yapılan derin dalışı yukarıda görülebilir.

Korsanlığın Altın Çağı sırasında Hint Okyanusu'ndan ilham alan açık bir dünyada yer alan Skull and Bones, oyuncuların tek başına veya kooperatif olarak korsan yolculuklarına çıkabilecekleri, aynı zamanda PvP karşılaşmaları seçeneğine sahip olabilecekleri bir arcade-y deniz savaşı deneyimi sunuyor. .

Assassin's Creed Black Flag'i oynayanlar , diğer gemileri ve mevzileri devirmek ve yağmalamak için toplardan havan toplarına kadar çeşitli uzun ve kısa menzilli silahlarla burada sunulan gemi savaş formülünü fark edebilirler. Tamamlanacak görevler, bulunacak hazineler, toplanacak kaynaklar ve hatta çeşitli gruplardan yerine getirilmesi gereken sözleşmeler var.

Ancak buradaki fark, herhangi bir bireysel korsan kontrolünün olmamasıdır. Seçilen gemi, kendi yükseltme sistemlerine sahip oyuncu karakteridir. Oyuncuların özelleştirebileceği bir korsan olsa da, yalnızca merkez alanında görev alma, yükseltme alma ve çöpçatanlık gibi tesisler için kontrol edilebilirler.

Skull and Bones PC (Ubisoft Store ve Epic Games Store), Xbox Series X|S, PlayStation 5'in yanı sıra Google Stadia ve Amazon Luna akış hizmetlerinde çıkıyor. Oyun aynı zamanda lansman sırasında PC'de Ubisoft+ aboneliğinin bir parçası olacak.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow