Ucuz uçuşlar nasıl bulunur

Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir. TL; DR: Dollar Flight Club Premium Plus+’a ömür boyu abonelik(yeni bir sekmede açılır) Liste fiyatından %94 tasarruf ederek 86,09 £’a satışta. Dışarı çıkmak ve yurtdışındaki dünyayı deneyimlemek o kadar etkili olabilir ki aslında düşünme şeklinizi değiştirir. Aynı zamanda gerçekten eğlenceli ve harika yemekler yiyerek dünyayı dolaşmayı kim …

Ucuz uçuşlar nasıl bulunur


Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir.

TL; DR: Dollar Flight Club Premium Plus+’a ömür boyu abonelik(yeni bir sekmede açılır) Liste fiyatından %94 tasarruf ederek 86,09 £’a satışta.


Dışarı çıkmak ve yurtdışındaki dünyayı deneyimlemek o kadar etkili olabilir ki aslında düşünme şeklinizi değiştirir. Aynı zamanda gerçekten eğlenceli ve harika yemekler yiyerek dünyayı dolaşmayı kim sevmez ki? Tek sorun, uçuşların süper pahalı ve bulmanın stresli olabilmesidir.

Ama aslında uçuşlarınızı kendiniz bulmak zorunda değilsiniz. Dollar Flight Club gibi bir abonelik ile gelen kutunuza gönderilen uçuşlarda fırsatlara sahip olabilirsiniz. Dollar Flight Club Premium Plus+’a ömür boyu abonelik için özel bir fırsat alın(yeni bir sekmede açılır) sınırlı bir süre için 86.09 £ karşılığında.

Dollar Flight Club’ın çalışma şekli, seçtiğiniz havalimanlarından kalkan uçuşları aramaktır. Kendi havalimanlarınızı seçtikten sonra, iç ve dış hatlara giden iş, premium ekonomi ve ekonomi sınıfı uçuşları aramaya başlayacaktır.

Bu aynı zamanda bir havaalanının yanlışlıkla bir uçuşu olması gerekenden çok daha ucuza fiyatlandırdığında meydana gelen hata ücretlerini de içerir. Hızlı girerseniz, hata fiyatını yakalayabilirsiniz ve DFC bir tane bulur bulmaz sizi bilgilendirir. Geriye sadece çantalarınızı toplamak kaldı.

Aboneliğiniz, indirimli uçuşların yanı sıra, DFC iş ortaklarıyla sağlanan avantajlara da erişmenizi sağlar. Buna Babbel, Acanela Expeditions, Huckberry ve daha fazlasında %50’ye varan indirimler dahildir. Seyahat hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, DFC’nin deneyimli gezginlerden gelen kendi seyahat ipuçlarına da göz atabilirsiniz.

Bir sonraki tatilinizin uçuşlarını büyük bir indirimle rezerve edebilirsiniz. Dollar Flight Club Premium Plus+ alın(yeni bir sekmede açılır) £ 86,09 için ömür boyu abonelik.

Teknory