Ülkenizde en çok hangi telefon markasını istiyorsunuz?

Robert Triggs / Android Otoritesi Apple, Samsung ve Nokia, akıllı telefonları dünyadaki hemen hemen her pazarda bulunduğundan, gerçekten küresel bir varlığa sahipler. Ne yazık ki, diğer birçok marka için aynı şey söylenemez. Bu nedenle, ülkenizde en çok hangi akıllı telefon markasını istediğinizi bilmek istiyoruz. Aşağıdaki ankete oy vererek bize bildirin. Ayrıca yorum bölümünden seçiminizi genişletebilirsiniz. […]

Ülkenizde en çok hangi telefon markasını istiyorsunuz?

Robert Triggs / Android Otoritesi

Apple, Samsung ve Nokia, akıllı telefonları dünyadaki hemen hemen her pazarda bulunduğundan, gerçekten küresel bir varlığa sahipler. Ne yazık ki, diğer birçok marka için aynı şey söylenemez.

Bu nedenle, ülkenizde en çok hangi akıllı telefon markasını istediğinizi bilmek istiyoruz. Aşağıdaki ankete oy vererek bize bildirin. Ayrıca yorum bölümünden seçiminizi genişletebilirsiniz.

Ülkenizde en çok hangi telefon markasını istiyorsunuz?

338 oy

Özellikle ABD, Xiaomi, Huawei, çoğu BBK markası (Oppo, Realme, Vivo) ve Honor gibi markaları kaçırıyor. Bu arada, Hindistan neredeyse tüm akıllı telefon üreticilerine geniş erişime sahip ancak çoğunlukla Sony ve Huawei’yi kaçırıyor.

Bence? Güney Afrikalılar Sony, Google ve Realme gibilerini kaçırıyor. Ama sadece birini seçmek zorunda kalsaydım, düşük fiyatları pazarımız için çok uygun olduğu için Realme’nin ülkeye girişini görmek isterdim.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow