Valve, Steam Deck’e dayalı Steam Büyük Resim Modunu test ediyor

Valve, Steam’in masaüstü sürümü için Büyük Resim Modu’nun güncellenmiş bir sürümü için bir beta testi yürüttüğünü duyurdu. göre Blog yazısı Perşembe günü yayınlanan tescilli kullanıcı arayüzü, masaüstü arayüzünün Steam Deck’e benzemesi için güncelleniyor. Büyük Resim Modunun güncellenmiş sürümü, son oyunları oynamaya devam etmenize ve kitaplığınızdaki tüm oyunların güncellemelerini kontrol etmenize olanak tanıyan yeni bir ana […]

Valve, Steam Deck’e dayalı Steam Büyük Resim Modunu test ediyor

Valve, Steam’in masaüstü sürümü için Büyük Resim Modu’nun güncellenmiş bir sürümü için bir beta testi yürüttüğünü duyurdu. göre Blog yazısı Perşembe günü yayınlanan tescilli kullanıcı arayüzü, masaüstü arayüzünün Steam Deck’e benzemesi için güncelleniyor.

Büyük Resim Modunun güncellenmiş sürümü, son oyunları oynamaya devam etmenize ve kitaplığınızdaki tüm oyunların güncellemelerini kontrol etmenize olanak tanıyan yeni bir ana ekran da dahil olmak üzere bir dizi yeni özellikle birlikte gelir. arkadaş listesi ve mağaza. Ayrıca hızlı erişim, denetleyici yapılandırması ve sistem menülerine güncellemeler getirir.

Steam Deck'in Büyük Resim Modu
Kapak

Valve, yeni kullanıcı arayüzünün hala düzeltilmesi gereken bazı “pürüzlü kenarları” olduğunu söyledi, bu yüzden Steam kullanıcılarından bunu test etmelerini istiyor. Büyük Resim Modunun bu yeni sürümünü denemek için Steam’in beta istemcisi PC’nizde ve başlatma kısayolunu “-gamepadui” başlatma parametresiyle düzenleyin.

Masaüstü için güncellenmiş Büyük Resim Modu, bir Valve çalışanının bir Steam topluluk forumlarında yayınlayın Orijinal sürümün Steam Deck’teki kullanıcı arayüzüne, ekranın sağ alt köşesindeki düğmelere ve diğerlerine benzemesi için tamamen yenileneceğini söyleyerek. Masaüstü için yeni Büyük Resim Modunun test sürümünün çıkmasıyla, Steam istemcisinin bu sürümü her zamankinden daha modern görünecek.

Editörün Önerileri


Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow