Venom 3: Andy Serkis neden devam filmi yönetmediğini açıklıyor

Cameron Frew ❘ Yayınlanan: 2022-11-04T16:35:31 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-04T16:35:39 Andy Serkis, Let There Be Carnage’daki çalışmasından sonra neden Venom 3’ü yönetmeye geri dönmediğini açıkladı. Serkis en çok Yüzüklerin Efendisi üçlemesindeki Gollum ve Maymunlar Cehennemi filmlerindeki Caesar rolüyle ve Star Wars’da Snoke ve Kino Loy ve Robert Pattinson’ın Batman’inde Alfred rolüyle tanınmaktadır. Bununla birlikte, Tom Hardy’nin ortakyaşam …

Venom 3: Andy Serkis neden devam filmi yönetmediğini açıklıyor

Yayınlanan: 2022-11-04T16:35:31

Güncellenmiş: 2022-11-04T16:35:39

Andy Serkis, Let There Be Carnage’daki çalışmasından sonra neden Venom 3’ü yönetmeye geri dönmediğini açıkladı.

Serkis en çok Yüzüklerin Efendisi üçlemesindeki Gollum ve Maymunlar Cehennemi filmlerindeki Caesar rolüyle ve Star Wars’da Snoke ve Kino Loy ve Robert Pattinson’ın Batman’inde Alfred rolüyle tanınmaktadır.

Bununla birlikte, Tom Hardy’nin ortakyaşam serisinin ikinci bölümü olan Breathe, Mowgli: Legend of the Jungle ve Venom: Let There Be Carnage adlı üç filmin yönetmeni olarak kamera arkasına geçti.

Serkis, Venom 3’ü yönetmek için geri dönmeyecek ve şimdi nedenini açıkladı.

Andy Serkis, Venom 3’ü neden yönetmediğini açıklıyor

Şu anda tam bir başlığı olmayan Venom 3 (gerçekten V3NOM olarak adlandırılmalı), son iki filmi yazan Kelly Marcel tarafından yönetilecek.

The Playlist’te bir görünüm sırasında haydut olanlar podcast’te Serkis, franchise’dan ayrılma kararı hakkında konuştu.

“Gerçekten ilginç bir zamanda Venom’un koruyucusu olduğumu hissettim ve geçirdiğim zamanı gerçekten çok sevdim” dedi.

“Ama evet, zaten sıraya koyduğum diğer projeler – onlara geri dönmek zorunda kaldım çünkü dünyaya getirmeleri çok uzun sürüyor.”

O da söyledi eğik çizgi filmi “Venom 2’yi yapan bir top” olduğunu ve Hardy’nin “iyi bir arkadaş” olmaya devam ettiğini söyledi.

“Tam yapmak üzere olduğum o kadar çok proje var ki [work on]Örneğin Hayvan Çiftliği gibi. Tam da bununla üretime geçmek üzereydik ve sonra Venom çıkınca erteledik” diye devam etti.

“Uzun zamandır yapmak için inşa ettiğim şeylerin gerçekten çok üstünde olmalıyım. Ama Kelly’nin bunu yapmasına gerçekten çok sevindim. O, Tom’la ilgili malzeme üzerinde çok kontrol sahibi. İkisi birlikte çalışmak için harika bir ekip. Neyle karşılaşacaklarını görmek için gerçekten heyecanlıyım.”

Venom 3 hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Teknory