Violent Night’ın bitişi açıklandı – David Harbour’ın yeni Noel filminin kredi sonrası sahnesi var mı?

Chris Tilly ❘ Yayınlanan: 2022-12-02T08:00:00 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-30T12:47:27 Şiddetli Gece, Zor Ölüm, Kötü Noel Baba ve Evde Tek Başına öğelerini birleştiren ve bazı Noel şoklarıyla sona eren yeni bir şenlik filmi. Violent Night’ta David Harbour, daha önce gördüğünüz hiçbir şeye benzemeyen bir Noel Baba olarak rol alıyor, onun Claus’u filmin büyük bölümünde kötü adamları öldürüyor. […]

Violent Night’ın bitişi açıklandı – David Harbour’ın yeni Noel filminin kredi sonrası sahnesi var mı?

Yayınlanan: 2022-12-02T08:00:00

Güncellenmiş: 2022-11-30T12:47:27

Şiddetli Gece, Zor Ölüm, Kötü Noel Baba ve Evde Tek Başına öğelerini birleştiren ve bazı Noel şoklarıyla sona eren yeni bir şenlik filmi.

Violent Night’ta David Harbour, daha önce gördüğünüz hiçbir şeye benzemeyen bir Noel Baba olarak rol alıyor, onun Claus’u filmin büyük bölümünde kötü adamları öldürüyor.

Ailesi cani hırsızlar tarafından soyulan Trudy adında küçük bir kızı koruyor; aynı gece kırılınca şansları tükenen hırsızlar Bu Noel Baba hediye dağıtıyor.

Şiddetli Gece hakkındaki incelememizi buradan okuyabilirsiniz ve bir uyarı, filmin nasıl bittiği ve jeneriğinde neler olduğu hakkında yazacağız. İLERİDEKİ SPOİLERLERE DİKKAT

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Şiddetli Gece’nin sonunda ne olur?

Şiddetli Gece’nin sonunda, David Harbour’ın Noel Baba’sı John Leguizamo’nun “Scrooge”u ile savaşmak için bir çekiç kullanıyor, o da kazma sallıyor. Dövüşlerinin sonunda Noel Baba vurulur ve ölecekmiş gibi görünür.

Ancak Trudy’nin ailesi onun etrafında toplanır ve Claus’u ısıtmak ve onu hayatta tutmak için haksız yere elde ettikleri 300 milyon dolarlık serveti yakmaya başlar.

Sonra – Elf’in doruk noktasını anımsatan bir sonla – Lightstone ailesinin alaycı üyeleri, onun gerçek Noel Baba olduğunu kabul ederler, inançları Noel büyüsünü yaratır ve bu da Claus’u ölümden döndürür. Noel Baba’nın kendisi, bu sihrin nasıl çalıştığını tam olarak bilmediğini kabul etse de.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Sonra ren geyiği, yanlarında Noel Baba için yeni bir çuvalın yanı sıra Bayan Claus’tan bir not ve hediye taşıyarak – filmin çoğunda ortalıkta görünmemiştir – yeniden ortaya çıkar. Herkes ona sarılır ve Slade’in “Herkese Mutlu Noeller” filminin jeneriği üzerine ateşlenirken Noel Baba uçup gider.

Filmin sonunda post-credit sahnesi var mı?

Hayır, Violent Night’ın sonunda kredi sonrası sahne yok. Ancak bunlar, kredilerin ortasında oynayan kısa bir şaka. Genç bir etkileyici olan Bert Lightstone geceden sağ çıkıyor ve ölü hırsızları cesetlerinin başında dururken filme almak için kamerasını çıkarıyor.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Daha sonra kötü adamların cehennem gibi öldüğü, Noel Baba’nın gerçek olduğu ve takipçilerinin onun yaramaz listesine girmediğini öne süren Noel temalı bir rap yapıyor. Şiddetli Gece gerçekten orada biter.

Yönetmen Tommy Wirkola, Violent Night’ın kredi ortası sahnesini açıklıyor

Yönetmen Tommy Wirkola ile bu kredi ortası sahnenin nasıl ortaya çıktığı hakkında konuştuk.

Wirkola şöyle açıklıyor: “O gün sette olan ve güneş doğuyor olan yapımcımız Guy Danella’nın hakkını teslim etmeliyim. çekme zamanı geldi ama ‘Kamera, sen buraya gel, Bert buraya gel, hadi bir çekim yapalım ve çekelim’ dedi.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

“Kamera ekibi gitmişti, görüntü yönetmeni ve kameraman kamerayı bir arada tutuyordu ve kendisi oraya girip bir çekim yapıyordu. Neyse ki çiviledi. Ama sosyal etkiyi canlı tutmak istiyor gibiydik.”

Şiddetli Gece şimdi sinemalarda ve incelememizi buradan okuyabilirsiniz.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow