Warner Bros patronu tarafından alay edilen yeni Yüzüklerin Efendisi filmleri

Lucy-Jo Finnighan ❘ Yayınlanan: 2022-11-04T15:53:47 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-04T15:54:02 Warner Bros’un başkanına göre, Yüzüklerin Efendisi treni açıkça durmuyor, çünkü şimdi yeni filmler yapımda olabilir. Yüzüklerin Efendisi imtiyazı son yıllarda tanıdığımız en büyük kültürel juggernautlardan biridir ve orijinal Peter Jackson üçlemesi hala ondan gelecek en iyi şey olarak görülse de, bu Warner Bros.’u denemekten alıkoymadı. Orta Dünya’ya …

Warner Bros patronu tarafından alay edilen yeni Yüzüklerin Efendisi filmleri

Yayınlanan: 2022-11-04T15:53:47

Güncellenmiş: 2022-11-04T15:54:02

Warner Bros’un başkanına göre, Yüzüklerin Efendisi treni açıkça durmuyor, çünkü şimdi yeni filmler yapımda olabilir.

Yüzüklerin Efendisi imtiyazı son yıllarda tanıdığımız en büyük kültürel juggernautlardan biridir ve orijinal Peter Jackson üçlemesi hala ondan gelecek en iyi şey olarak görülse de, bu Warner Bros.’u denemekten alıkoymadı. Orta Dünya’ya daha fazla gezi yapmak için.

Bu da, JRR Tolkien’in kapsayacağı çok fazla malzeme olmamasına rağmen, Warner Bros.’un şimdi daha fazla Yüzüklerin Efendisi filmi yapmayı düşünmesine neden oluyor.

Bunun nedeni, şirketin orijinal üçleme üzerinde çalışırken son zamanlarda nasıl yer almadığı olabilir. Amazon The Rings of Power serisi ve franchise’ı yakalamak istiyor olabilirler.

Yüzüklerin Efendisi animasyon filmi yapım aşamasında

Warner Bros., 2010’ların başında Hobbit filmleriyle birlikte orijinal Peter Jackson üçlemesinin yaratılmasından sorumluydu. Şimdi şirket başka bir film çekiyor. Aslında bir animasyon filmi, ancak Ralph Bakshi’nin 1978 tarihli filmi gibi olmayacak.

The Lord of the Rings: The War of the Rohirrim adının verilmesi dışında, yaklaşan proje hakkında resmi olarak pek bir şey bilinmiyor. Orijinal üçlemeden yüzlerce yıl önce geçecek ve Miğfer Dibi kalesine odaklanacak. Filmin şu anda 12 Nisan 2024’te vizyona girmesi planlanıyor.

Filmlerin çıkışını sürdürmeye yönelik bu karar, şüphesiz Hollywood’un iyi bilinen mülkler üzerinde sürekli olarak nakit para kazanma ihtiyacından kaynaklanmaktadır. Göre Son tarihbir yatırımcı çağrısı sırasında, Warner Bros. Discovery patronu David Zaslav, şirketin en büyük bayiliklerini genişletme arzusunu tartıştı ve epik fantezi dizisinden bahsetmeye dikkat çekti.

Zaslav, “13 yıldır bir Süpermen filmimiz olmadı” dedi. “15 yıldır bir Harry Potter filmimiz olmadı. DC filmleri ve Harry Potter filmleri, son 25 yılda Warner Bros sinema filmlerine çok fazla kazanç sağladı. Ejderha Evi bunun büyük bir örneğidir; Game of Thrones, Sex and the City’den faydalanıyor. Yüzüklerin Efendisi – hala Yüzüklerin Efendisi filmlerini yapma hakkımız var.”

Warner Bros., 1990’lardan beri serinin haklarına sahip ve açıkçası destansı hikayeyi elinden kaçırmak gibi bir niyetleri yok.

Yüzüklerin Efendisi, Amazon Prime Video’da yayınlanmaya hazır.

Teknory