Warrior Nun 2. Sezonun sonu açıklandı ve 3. Sezon teorileri

Eleni Thomas ❘ Yayınlanan: 2022-11-17T11:58:12 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-17T11:58:21 Netflix, Warrior Nun 2. Sezon’u yayınladı ve final izleyicileri cevaplardan çok sorularla baş başa bıraktı. Şovun son bölümünü ve üçüncü sezonu gelirse şovu neler bekleyebileceğini tartışalım. Warrior Nun 2. Sezon şimdi Netflix’te. Bu ikinci gezide Ava (Alba Baptista) ve kardeş Warriors, kendilerini Adriel’in (William Miller) ve onun… Okumaya devam et Warrior Nun 2. Sezonun sonu açıklandı ve 3. Sezon teorileri

Warrior Nun 2. Sezonun sonu açıklandı ve 3. Sezon teorileri

Yayınlanan: 2022-11-17T11:58:12

Güncellenmiş: 2022-11-17T11:58:21

Netflix, Warrior Nun 2. Sezon’u yayınladı ve final izleyicileri cevaplardan çok sorularla baş başa bıraktı. Şovun son bölümünü ve üçüncü sezonu gelirse şovu neler bekleyebileceğini tartışalım.

Warrior Nun 2. Sezon şimdi Netflix’te. Bu ikinci gezide Ava (Alba Baptista) ve kardeş Warriors, kendilerini Adriel’in (William Miller) ve onun takipçileri lejyonunun tüm gücüyle karşı karşıya bulurlar. Ve neredeyse her yönden selefine göre gelişen bir sezonda, final harika bir sezonu tamamlıyor ama aynı zamanda dizinin geleceğini de belirliyor.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Simon Barry tarafından yaratılan ve Netflix’te yayınlanan Warrior Nun, bir Amerikan fantastik dizisidir. İki yıllık bir aradan sonra aksiyon dolu dizi geri döndü ve her zamankinden daha iyi.

Warrior Nun 2. Sezon finali hakkındaki derin dalışımızın yanı sıra gösteriye bir sezon daha verilirse ne görmek istediğimizi okumaya devam edin. 2. Sezonun sonunu tartışacağımız için ileride spoiler olacak.

Warrior Nun 2. Sezon finali: Ava yaşıyor mu?

Warrior Nun 2. sezon sonuNetflix

2. sezonun finali, Ava’nın kaderini belirsiz bıraktı

Warrior Nun, sezon sonu büyük çekişmeleriyle adından söz ettiriyor gibi görünüyor. 1. Sezon, “Shotgun” Mary (Toya Turner) ve diğerlerinin kaderini havada bırakırken, 2. Sezon izleyicileri Savaşçı Rahibe’nin kendisinin hayatta ve iyi olup olmadığı konusunda tahmin yürütmeye devam ediyor.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

2. Sezonun son anlarında Ava, Adriel’i kesin olarak devirmek için kendini feda eder. Tarask iblislerini kendi dünyalarına getirmek için Halo’nun gücünü kullanır ve bunlar daha sonra Adriel’i devirebilir.

Bunu yapmak güçlerini tüketir ve – onu kurtarmak için – Beatrice (Kristina Tonteri-Young), hayatta kalmanın bir yolunu bulması umuduyla onu Arc’a gönderir. Ve bu bizi Ava’nın öldüğüne – ya da en azından gittiğine – inandırırken, kredi ortası sahnesi onun dönüşüne ya da en azından hayatta kalmasına dair ipuçları veriyor.

Krediler sonsuza dek yuvarlanmadan hemen önce, Warrior Nun, OCS’de Beatrice’e ve Sister Warriors’ın geri kalanına geçer. Haç Kılıcı Düzeni normale dönmüş gibi görünürken, Superion Ana (Sylvia De Fanti) askerleri eğitmeye yardım etmesi için Beatrice’i çağırır.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Ancak Beatrice reddeder ve bunun yerine yüzünde bir gülümseme ve rahatlama duygusuyla OCS’den çıkar. Ekran kararmadan hemen önce, parlamaya başlayan Haç Biçimli Kılıcı keser.

Haç Biçimli Kılıcın önemi

Warrior Nun’da Haç Biçimli Kılıç, Divinium’dan yapılmıştır ve Warrior Nun tarafından iblislere saldırmak için kullanılır. Kılıç, yalnızca Savaşçı Rahibe’ye ve sırtındaki Halo’ya yanıt verir.

Parlayan kılıç, Ava’nın dönüşünü doğrulamasa da, şüphesiz Ava’nın hayatta olduğu ve Beatrice’in onu bulma emrini bırakabileceği tohumunu ekiyor.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Warrior Nun 3. Sezon teorileri ve tahminleri

Bir Kutsal Savaş yolda, ama bu ne anlama geliyor?

Lilith (Lorena Andrea), onu Arc’tan geçirdikten sonra, Beatrice’e ufukta bir “Kutsal Savaş” olduğunu ve ikisinin “aynı tarafta” olmasını umduğunu açıklar.

Reya’nın 2. Sezonda tanıtılmasıyla birlikte, Kutsal Savaş’ta ve Savaşçı Rahibe’nin geleceğinde muhtemelen büyük bir rol oynayacak. Ve 2. Sezonun sonunda Ava ve Beatrice’i Tarasklardan kurtarsa ​​da, bağlılıkları henüz onaylanmadı.

Warrior Nun 2. sezon Reya ile sona eriyorWarrior Nun 2. sezon Reya ile sona eriyorNetflix

Reya başka bir alemde var olan bir varlıktır.

Savaşçı Rahibe’nin tarafında görünse de, gösteri olay örgüsünün kıvrımları ve değişen karakter bağlılıklarıyla tanınır.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Ölümlü diyar şu anda iblislerden ve diğer dünyevi yaratıklardan muaftır, tabii ki Lilith hariç. En azından, bildiğimiz kadarıyla. Öyleyse Lilith’in 3. Sezonda ve bu Kutsal Savaş’ın başlangıcında oynayacak daha büyük bir rolü olabilir mi? Gösterilerde başka hangi karanlık yaratıklar yatıyor ve Adriel gibi insanlığın aklını ve kaderini ele geçirip etkilemek istiyor?

Halo hala Ava’nın içindeyken, Savaşçı Rahibe’nin bu yaklaşmakta olan savaştaki rolünün sonuca etki etmesi muhtemeldir.

Michael bir şekilde hayatta olabilir mi?

Warrior Nun 2. sezon biten MichaelWarrior Nun 2. sezon biten MichaelNetflix

Michael, Adriel’i yenmeye yardım etmek için 2. sezonda diğer alemden geri döner.

2. Sezondaki en üzücü anlardan biri Michael’ın (Jack Mullarkey) öldürüldüğü zamandır. O ve Ava planlarını hayata geçiremeden Adriel’in kalbi yerinden sökülür. Ancak Ava yine de vücudunu ve içindeki Divinium’u bombayı patlatmak için kullanmayı başarır. Ne yazık ki, Adriel saldırıdan sağ kurtulur ve karşılığında Michael’ın fedakarlığını bir hiç uğruna yapar.

Ava, insanları ölümden geri getirme yeteneğine sahiptir ve bunu ikinci sezonun ortasında, Mother Superion’u dirilttiğinde yapar. Ava yaşıyorsa, o zaman Michael’ı geri getirme şansı olabilir veya Ark’taki yolculuğu ona, onu annesiyle bir kez daha bir araya getirme şansı verir.

Netflix’in Warrior Nun’u üçüncü sezon için yenilemesini umuyoruz, böylece 2. Sezonun sonundan kalan tüm bu soruların yanıtlanması sağlanır.

Warrior Nun 2. Sezon şu anda yayınlanıyor Netflix.

Teknory