WhatsApp’ın refakatçi modu beta sürümü, hesabınızı birden fazla telefona bağlamanıza olanak tanır

Edgar Cervantes / Android Otoritesi TL;DR Android’deki WhatsApp kullanıcıları, eşlik eden modun beta sürümünü deneyebilir. Mod, kullanıcıların dört adede kadar Android telefonu birincil hesaplarına bağlamasına olanak tanıyacak. Beta, kullanıcıların bir Android tableti bağlamasına da olanak tanır. WhatsApp’ın eşlik eden modu, Android cep telefonlarına beta olarak yayılmaya başladı. Bu özellik, Android kullanıcılarının birincil hesaplarına birden fazla… Okumaya devam et WhatsApp’ın refakatçi modu beta sürümü, hesabınızı birden fazla telefona bağlamanıza olanak tanır

WhatsApp’ın refakatçi modu beta sürümü, hesabınızı birden fazla telefona bağlamanıza olanak tanır

Edgar Cervantes / Android Otoritesi

TL;DR

  • Android’deki WhatsApp kullanıcıları, eşlik eden modun beta sürümünü deneyebilir.
  • Mod, kullanıcıların dört adede kadar Android telefonu birincil hesaplarına bağlamasına olanak tanıyacak.
  • Beta, kullanıcıların bir Android tableti bağlamasına da olanak tanır.

WhatsApp’ın eşlik eden modu, Android cep telefonlarına beta olarak yayılmaya başladı. Bu özellik, Android kullanıcılarının birincil hesaplarına birden fazla telefon ve/veya bir Android tablet bağlamasına olanak tanıyacak.

En son beta sürüm 2.22.24.18’de WhatsApp, Android telefonlara refakatçi modu getiriyor. WABetaBilgi. Bu özellik, kullanıcıların birincil hesaplarını dört adede kadar Android telefona bağlamasına olanak tanır. Refakatçi modu aracılığıyla bağlanan her cihaz, tüm normal WhatsApp özelliklerine ve mesaj şifrelemeye erişim elde edecek.

Beta, Android mobil cihazlar için destek getirmenin yanı sıra Android tabletler için de destek getirecek. Ancak, çoklu telefon desteğinin aksine yalnızca bir tableti bağlayabilirsiniz.

Şu anda, eşlik eden mod yalnızca Play Store’dan en son güncellemeyi yükleyen bazı beta test kullanıcıları için kullanılabilir görünüyor. Ancak özelliğin önümüzdeki haftalarda daha fazla kullanıcıya ulaşması bekleniyor. Arkadaş moduna erişimi olan şanslı birkaç kişiden biriyseniz, bunu cihazlar bölümünün altındaki ayarlar menüsünde bulabilirsiniz.

Ancak refakatçi modundan yararlanabilmeniz için kullanıcıların önce onu etkinleştirmesi gerekir. Bu, kayıt ekranındaki seçenekler menüsüne gidilerek ve açılır menüden “Bir cihazı bağla” seçilerek yapılır.

Bu ayın hemen başlarında WhatsApp, topluluklar özelliğini de kullanıma sunmaya başladı. Toplulukların önümüzdeki birkaç ay içinde herkesin kullanımına açılması bekleniyor.

Teknory