Wild Hearts Oynanış Fragmanı Sizi Dev Domuza Karşı Savaşa Atıyor

Wild Hearts’ın uzun bir oynanış fragmanı var. Geçen ay açıklanmasının ardından EA Originals ve Koei Tecmo, yaklaşmakta olan Monster Hunter-esque fantezi oyunu için oyunda bulunan bazı mekanizmaları, devasa canavarları ve hack-and-slash dövüşünü vurgulayan bazı yeni görüntüler yayınladı. Dynasty Warriors serisinden sorumlu Japon stüdyosu Omega Force, bu destansı ölçekli maceranın gelişimine öncülük ediyor. Wild Hearts, Şubat […]

Wild Hearts Oynanış Fragmanı Sizi Dev Domuza Karşı Savaşa Atıyor

Wild Hearts’ın uzun bir oynanış fragmanı var. Geçen ay açıklanmasının ardından EA Originals ve Koei Tecmo, yaklaşmakta olan Monster Hunter-esque fantezi oyunu için oyunda bulunan bazı mekanizmaları, devasa canavarları ve hack-and-slash dövüşünü vurgulayan bazı yeni görüntüler yayınladı. Dynasty Warriors serisinden sorumlu Japon stüdyosu Omega Force, bu destansı ölçekli maceranın gelişimine öncülük ediyor. Wild Hearts, Şubat 2023’te PC, PS5 ve Xbox Series S/X’te çıkıyor. Son nesil bir sürüm hakkında bir kelime yok.

Feodal Japonya’dan ilham alan fantastik bir manzara olan Azuma’da geçen Wild Hearts oyun fragmanı, isimsiz karakterimiz devasa bir bambu helikopteri fırlatıp hedefine doğru süzülürken “The Hunt for Kingtusk” göreviyle açılıyor. Resmi tanıtım yazısına göre, oyuncu bir dizi Karakuri – savaş, ulaşım ve diğer faaliyetlere yardımcı olan sofistike, yaşam boyu araçlar – inşa etmesine izin veren bir “hayatı sürdüren teknoloji” ile donatılmıştır. Mekanik, Rust veya The Forest gibi hayatta kalma oyunlarınınkine benzer; burada yapınızın yarı saydam bir taslağını elde edersiniz, bu da yapım sürecinden önce beğeninize göre konumlandırılabilir.

Oyuncuların hammadde elde etmek için ağaçları kesmelerinin gerekip gerekmediğine dair hiçbir ayrıntı yok, ancak bazı malzemeler, şüphelenmeyen canavarları avlayarak elde edilebilir. Azuma dünyası, çevreleriyle kaynaşarak benzersiz bir evrim geçiren ve onlara doğaya dayalı temel yetenekler kazandıran bir grup büyük hayvan olan Kemono tarafından ele geçirildi. Biz savaşa girerken, Wild Hearts fragmanı kooperatif oyun sistemini vurgulayarak, iki adede kadar oyuncunun lobinize katılmasına ve canavarları alt etmesine yardımcı olmasına izin veriyor. Dövüşler hızlıdır, karakteriniz hasar vermek için bir katanaya güvenir. Ancak mekanizmalarınız ayrıca ekstra bir avantaj sağlar. Örneğin, oyuncular yukarıda bahsedilen bambu helikopteri yapabilir ve onları patronlara fırlatabilir – her dönüşte tekrarlanan hasara neden olan havada uçan bir fan gibi davranır.

Ayrıca uzaklara gitmek için çelik halatlar kurabilir, düşmanlara doğrudan saldırmak için rampalar kurabilir veya onları sersemletmek için havai fişek fırlatan kusursuz bir tahta kase kurabilirsiniz. Unutmayın, sonuçta bunlar hayvan, bu yüzden en basit korkutma taktikleri bir avantaj elde etmek için yeterli olacaktır. Wild Hearts oyun fragmanı da bazı silah çeşitliliği sunuyor, çünkü oyuncu no. 3 dev bir shuriken fırlatmak – uzun menzilli saldırılarda usta olanlar için ideal. Ayrıca sonunda Sekiro: Shadows Die Twice’a benzeyen bir ölüm vuruşu tamircisi var gibi görünüyor, burada patronu en iyi şekilde yenmek ölümü garanti etmiyor. O yüzden bitirici vuruş için içeri girin.

Wild Hearts, 17 Şubat 2023’te PC, PS5 ve Xbox Series S/X’te çıkıyor. Bir EA oyunu olduğu için Origin üzerinden de satın alınabilecek.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik bildirimimize bakın.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow