WWE Clash at the Castle nasıl izlenir: 30 yılın en büyük İngiltere güreş şovunu canlı yayınlayın

WWE Clash at the Castle nasıl izlenir: World Wrestling Entertainment, Roman Reigns vs Drew McIntyre ile 30 yıl aradan sonra ilk Birleşik Krallık stadyum şovuna ev sahipliği yapıyor.Clash at the Castle'ı nasıl izleyeceğiniz aşağıda açıklanmı...

WWE Clash at the Castle nasıl izlenir: 30 yılın en büyük İngiltere güreş şovunu canlı yayınlayın

WWE Clash at the Castle nasıl izlenir: World Wrestling Entertainment, Roman Reigns vs Drew McIntyre ile 30 yıl aradan sonra ilk Birleşik Krallık stadyum şovuna ev sahipliği yapıyor.Clash at the Castle'ı nasıl izleyeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Wembley Stadyumu'ndaki SummerSlam '92'yi hatırlayacak kadar büyükseniz, muhtemelen bunun eşsiz bir anlaşma olduğunu bileceksiniz.Birleşik Krallık topraklarında düzenlenen ilk ve son WWF/E stadyum gösterisiydi.O zamanlar on yaşındaydım, şimdi 40 yaşındayım.

Clash at the Castle, SummerSlam'in yıllar önce olduğu kadar büyük bir olay değil, ancak Birleşik Krallık güreş hayranları, Cumartesi gecesi Cardiff's Principality Stadium'da gerçekleşen ve biletleri tükenen bu gösteri için vızıldıyor.Hayranlar bunun için ve iyi bir sebeple Britanya Adaları'nın her yerinden seyahat ediyorlar.Birleşik Krallık hayranları için sözde bir hizmet değil, kart mükemmel ve WWE'nin bu yıl tanıttığı her şeyle tam karşınızda.

WWE hayranları için de harika bir zamanda geliyor, Vince McMahon'un skandal yüklü ayrılışının ardından Paul "HHH" Levesque yaratıcı saltanatları devraldığından bu yana ürün üzerindeki olumlu etki hakkında bolca vızıltı var.

WWE Clash at the Castle başlangıç ​​saati, kart ve ana etkinliğin yanı sıra en iyi TV, en iyi akıllı telefon veya en iyi dizüstü bilgisayar.

WWE Clash at the Castle kartı

WWE, WWE Undisputed Evrensel Şampiyonası için ev sahibi Drew McIntyre'ın Roman Reigns ile savaştığı WrestleMania'ya layık bir ana etkinlikle burada büyük silahları ortaya çıkarıyor.Potansiyel bir unvan değişikliği için WWE TV'ye ekilen bol tohumlu bir eşleşme olmalı.

Başka bir yerde, Edge ve Rey Mysterio Kıyamet Günü fraksiyonuyla yüzleşmek için bir araya geliyor, bu arada büyük bir kadın takım maçı var, Kıtalararası Ünvan için Sheamus - Gunther (şov hırsızı orada, çocuklar!) ve çok daha fazlası.

İşte tam WWE Clash at the Castle kartı.Her zaman olduğu gibi, kart değişebilir, ancak işte burada ( WWE.com)

 • Tartışmasız WWE Evrensel Şampiyonu Roman Reigns vs. Drew McIntyre
 • SmackDown Kadınlar Şampiyonu Liv Morgan vs. Shayna Baszler
 • Bianca Belair, Alexa Bliss ve Asuka vs. Bayley,Dakota Kai ve IYO SKY
 • Riddle vs. Seth “Freakin” Rollins
 • Kıtalararası Şampiyon Gunther vs. Sheamus
 • Edge & Rey Mysterio vs. The Judgment Day

Ağır sıklet boks şampiyonu Tyson Fury'den de bir görünüm bekleyin.O da Galler'de.

WWE Clash at the Castle ne zaman başlıyor?

WWE Clash at the Castle, 3 Eylül Cumartesi günü İngiltere saatiyle 18:00'de başlıyor.Kale?Bu Cardiff.Gösteri Galler, Cardiff'teki Prenslik Stadyumu'nda yapılıyor.İngiltere'nin en iyi stadyumlarından biri ve WWE hayranlarının getirdiği gürültüyü duymaktan heyecan duyuyoruz.Gösterinin dört saat sürmesi bekleniyor.

WWE Clash at the Castle İngiltere'de nasıl izlenir

WWE Clash at the Castle, Birleşik Krallık'ta izlemenin iki yolu vardır.

Etkinlik, Birleşik Krallık'taki WWE Ağı'nda yayında.Bu şovu ve WWE'nin sunduğu diğer her şeyi izlemek için ayda 9,99 £ karşılığında kaydolabilirsiniz; buna geniş bir izleme başına ödeme arşivi, TV şovları ve belgeseller dahildir.

Alternatif olarak, BT Sport aboneleri, aboneliklerinin bir parçası olarak etkinliği hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirler.BT Sport, WWE TV'nin Birleşik Krallık'taki evi olmasına rağmen, bu "premium canlı etkinlikler" genellikle WWE Ağı üzerinden ekstra olduğundan bu güzel bir bonus.

Etkin bir BT Sport aboneliğine ihtiyacınız olacak ve ayda 25 £ karşılığında aylık bilet sipariş edebilirsiniz.Herhangi bir taahhüt yok, istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

  Tepkiniz nedir?

  like

  dislike

  love

  funny

  angry

  sad

  wow