X Serisi ile Xbox Mobil Uygulamasını Kullanmanız İçin 5 Neden

Arkadaşlarınızla çevrimiçi oyun oynamayı seven biriyseniz, Xbox Uygulaması, Xbox Series X’inizden uzaktayken veya yerleşik -Konsoldaki sosyal özelliklerde. İster hızlı bir mesajla en iyi arkadaşınızı kontrol edin, ister bir grup arkadaşınızla bir Xbox Live partisine katılın, uygulama tüm sosyal üslerinizi kapsar (her Microsoft). Xbox’ınızın yön tuşlarıyla mesajları harf harf yazmanız veya sesli mesaj kaydetmek için bir […]

X Serisi ile Xbox Mobil Uygulamasını Kullanmanız İçin 5 Neden

Arkadaşlarınızla çevrimiçi oyun oynamayı seven biriyseniz, Xbox Uygulaması, Xbox Series X’inizden uzaktayken veya yerleşik -Konsoldaki sosyal özelliklerde. İster hızlı bir mesajla en iyi arkadaşınızı kontrol edin, ister bir grup arkadaşınızla bir Xbox Live partisine katılın, uygulama tüm sosyal üslerinizi kapsar (her Microsoft).

Xbox’ınızın yön tuşlarıyla mesajları harf harf yazmanız veya sesli mesaj kaydetmek için bir mikrofon kullanmanız gereken günler geride kaldı. Xbox Uygulamasında Live hesabınızla oturum açtıysanız, arkadaşlarınızın profillerini görüntüleyebilir ve akıllı telefonunuzun klavyesini kullanarak onlara doğrudan mesaj gönderebilirsiniz.

Ayrıca uygulama ile bir parti başlatabilir veya mevcut bir partiye katılabilirsiniz. Bu, Xbox Series X’iniz için uyumlu bir oyun mikrofonunuz yoksa mükemmel bir araçtır. Uygulamayla, çevrimiçi oyun oynarken arkadaşlarınızla konuşmak için telefonunuzun dahili mikrofonunu veya harici kulaklıklarını kullanabilirsiniz.

Teknory