Yakında seyahat etmeyi planlıyorsanız, bu gerçek zamanlı çeviri kulaklıklarını alın

Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir. TL; DR: 29 Ekim’den itibaren Mymanu CLIK S Çeviri Kulaklıklarını alabilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) 220 dolardan sadece 157 dolara düştü. Bu %28’lik bir tasarruf demektir. İster tatil için seyahat ediyor olun ister yurt dışında yaşıyor olun, onlarla gerçekten konuşamadığınızda insanlarla bağlantı kurmak zordur. Elbette, yanınızda bir çeviri […]

Yakında seyahat etmeyi planlıyorsanız, bu gerçek zamanlı çeviri kulaklıklarını alın


Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir.

TL; DR: 29 Ekim’den itibaren Mymanu CLIK S Çeviri Kulaklıklarını alabilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) 220 dolardan sadece 157 dolara düştü. Bu %28’lik bir tasarruf demektir.


İster tatil için seyahat ediyor olun ister yurt dışında yaşıyor olun, onlarla gerçekten konuşamadığınızda insanlarla bağlantı kurmak zordur. Elbette, yanınızda bir çeviri sözlüğü taşıyabilir veya Google Çeviri’nin sizi yeni Alman arkadaşlarınıza soğuk bir “ayı” nerede içeceğinizi sormaya yönlendirmemesini umabilirsiniz. Veya daha modern bir çeviri çözümünü deneyebilirsiniz. Mymanu CLIK S, çeviri kulaklığıdır(yeni bir sekmede açılır) 37’den fazla dilde konuşmayı gerçek zamanlı olarak çevirebilen ve 157$’a satılıyor.

Giyilebilir bir gerçek zamanlı çevirmen

Yaklaşık 1,35 milyar insan İngilizceyi birincil veya ikincil dili olarak konuşuyor. Bu, yalnızca İngilizce konuşursanız iletişim kuramayacağınız altı milyardan fazla insan bırakır. Yeni bir dil öğrenmek zaman alıcı ve zordur. Ek olarak yerine, daha uygun bir çözüme güvenebilirsiniz.

CLIK S, aşağıdakilerle eşleşir: MyJuno uygulaması konuşmadan metne ve metinden konuşmaya çeviriyi etkinleştirmek için(yeni bir sekmede açılır). Kulaklıklarınız dinler ve uygulama çevirir. Çeviriyi doğrudan telefonunuzdan okuyun veya kulağınıza çalın ve duyduklarınızı tekrarlayın. CLIK S, bire bir konuşmayı veya küçük grupları çevirebilir, ancak yalnızca birden fazla konuşmacı olduğunda konuşmayı metne çevirebilir. Hatta çevirdiğiniz dilleri öğrenmeye bile başlayabilirsiniz. MyJuno, bir konuşma kılavuzu ve sık kullanılan ifadelerin sözlüğünü tutmanıza izin verir.

CLIK S, Arapça, Çince, Çekçe, Almanca, Fransızca, Japonca, Fince, Türkçe ve daha fazlası dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanından çok çeşitli dilleri destekler. Ayrıca normal kablosuz kulaklıklar olarak harika çalışırlar. Bir düğmeye basarak çeviriden müziğe veya müzikten aramalara geçebilirsiniz.

Bu kulaklıklarla müzik, podcast ve insanları dinleyin

Normalde, bir çift Mamanu CLIK S Çeviri Kulakiçi(yeni bir sekmede açılır) 220 dolara mal olacak, ancak sınırlı bir süre için onları 157 dolara alabilirsiniz.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory