Yakınlaştırma Tesla’ya geliyor, böylece Tesla’nızı yakınlaştırabilirsiniz

Trafikte sıkışıp kaldınız ve bir toplantıya geç mi kaldınız? Sorun değil; Tesla kullanıyorsanız, yakında doğrudan aracınızdan Zoom görüşmesine katılabileceksiniz. Bu, duyurusu sırasında haberi duyuran Zoom’un kendisine göre. Yakınlaştırma 2022 Salı günü etkinlik (aracılığıyla Tesla Kanada sürün). Özelliğin yapımında uzun süredir var. Nisan 2020’de bazı Tesla sürücüleri CEO Elon Musk’a otomobilin iç kamerasının Zoom toplantısı için […]

Yakınlaştırma Tesla’ya geliyor, böylece Tesla’nızı yakınlaştırabilirsiniz

Trafikte sıkışıp kaldınız ve bir toplantıya geç mi kaldınız? Sorun değil; Tesla kullanıyorsanız, yakında doğrudan aracınızdan Zoom görüşmesine katılabileceksiniz.

Bu, duyurusu sırasında haberi duyuran Zoom’un kendisine göre. Yakınlaştırma 2022 Salı günü etkinlik (aracılığıyla Tesla Kanada sürün).

Özelliğin yapımında uzun süredir var. Nisan 2020’de bazı Tesla sürücüleri CEO Elon Musk’a otomobilin iç kamerasının Zoom toplantısı için kullanılıp kullanılamayacağını sordu ve Zoom bu fikre tamamen karşı çıkmadı, Tesla sessiz kaldı. Ancak bir ay sonra Musk, Tesla’daki video konferansın “kesinlikle gelecekteki bir özellik” olduğunu doğruladı.

Şimdi, Zoom’un Grup Ürün Müdürü Nitasha Walia, Zoom’un kesinlikle “yakında tüm yeni Tesla modellerine” geleceğini doğruladı. Kısa bir demoda, özellik bir Tesla Model Y’de çalışırken gösterildi ve görünüşe göre otomobilin dikiz aynasının üzerinde duran kabin kamerasını ilk kez hareket halinde gösteriyordu. Araç görüşme sırasında park halinde ve şarj oluyor ve yakından bakarsanız aracın yerleşik takvim özelliğinden Zoom görüşmesine erişildiğini göreceksiniz.

Tesla aramalarında Zoom aramalarıyla ilgili hala birkaç bilinmeyen var. Zoom’un güvenlikle ilgili önceki yorumları göz önüne alındığında, özelliğin sürüş sırasında kullanılabilir olması pek olası değil. Ancak, yalnızca Wi-Fi’de mevcut olup olmayacağını ve Tesla’nın olup olmayacağını bilmiyoruz. Premium BağlantıAylık bir ücret karşılığında daha hızlı internet sunan , gerekli olacaktır.

AYRICA BAKINIZ:

Elon Musk Tesla robotunu tanıttı ve bu en azından bir robot

Salı günü Zoom, özellikle otomobillerle ilgili olmayan bazı yeni özellikleri duyurdu. Yakınlaştır Posta ve Takvim. Şu anda beta sürümünde olan bu uygulamalarla Zoom, Google Workspace’e benzer şekilde, görevlerinizi ve toplantılarınızı yönetmek için daha çok tek duraklı bir çözüm haline geliyor. Dikkate değer özellikler arasında, iki Zoom Mail Hizmeti kullanıcısı arasında e-posta gönderildiğinde uçtan uca şifreleme ve kullanıcıların bir Zoom toplantısı için uygun bir zaman seçmesini kolaylaştıran randevu alma özelliği yer alıyor.

Şirket ayrıca “serbest biçimli, video öncelikli konuşmalar” için “sanal bir ortak çalışma alanı” olan Zoom Spots’u duyurdu. Şirket, 2023’ün başlarında geleceğini söyledi.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow