Yaklaşan bir amiral gemisi daha büyük bir kamera alacak gibi görünüyor

Robert Triggs / Android Otoritesi TL; DR Oppo Find X6 Pro’nun özellikleri çevrimiçi olarak sızdırıldı. Telefonun bir inçlik 50MP kamera sensörüyle gelmesi bekleniyor. Oppo’nun Find X serisi, yılın en iyi görünen amiral gemisi telefonlarını sunarken aynı zamanda bazı etkileyici temel özellikleri de beraberinde getiriyor. Şimdi, yeni bir sızıntı, Oppo Find X6 Pro’nun bazı önemli özelliklerini …

Yaklaşan bir amiral gemisi daha büyük bir kamera alacak gibi görünüyor

Oppo Find X5 Pro arka beyaz

Robert Triggs / Android Otoritesi

TL; DR

  • Oppo Find X6 Pro’nun özellikleri çevrimiçi olarak sızdırıldı.
  • Telefonun bir inçlik 50MP kamera sensörüyle gelmesi bekleniyor.

Oppo’nun Find X serisi, yılın en iyi görünen amiral gemisi telefonlarını sunarken aynı zamanda bazı etkileyici temel özellikleri de beraberinde getiriyor. Şimdi, yeni bir sızıntı, Oppo Find X6 Pro’nun bazı önemli özelliklerini ortaya çıkarmış olabilir.

Sık bahşiş veren Yogesh Brar var tweetlendi Görünen Find X6 Pro özelliklerinin bir listesi ve telefon kesinlikle birinci sınıf bir teklif gibi görünüyor. 6,7 inç QHD+ LTPO OLED ekran (Samsung E6), Snapdragon 8 Gen 2 SoC ve 5.000 mAh pil bekleyin. Ayrıca telefonun 100W kablolu şarj ve 50W kablosuz şarj özellikleri sunacağına inanılıyor.

Yogesh Brar Oppo Find X6 Pro

Bu arada Brar, telefonun 50 MP ana kamera, 50 MP ultra geniş açılı kamera ve belirtilmemiş bir yakınlaştırma faktörüne sahip 50 MP telefoto kamera ile gelebileceğini iddia ediyor. Oppo, görünüşe göre MariSiliconX 2 görüntüleme/sinir çipi ve Hasselblad ayarını da sunacak.

Xiaomi 12S Ultra’da görülen bir inçlik Sony IMX989 sensörünü kullanacağı için özellikle ana kamera dikkatimizi çekti. Bu, teorik olarak sığ bir alan derinliği ve etkileyici düşük ışıkta çekim sağlamalıdır.

Bu sızıntıya dayanarak Find X6 Pro hakkında ne düşünüyorsunuz?

226 oy

Oppo Find X6 Pro’nun diğer iddia edilen özellikleri arasında 32MP selfie kamerası, Android 13, 8GB veya 12GB RAM’in üzerinde Color OS ve 128GB, 256GB veya 512GB depolama yer alıyor.

Bir inçlik sensörün yanı sıra, Oppo’nun 2023 amiral gemisi kesinlikle büyük bir adımdan daha yinelemeli bir yükseltme gibi görünüyor. Ancak daha fazla ayrıntının kesinleşmesi için beklememiz gerekecek.

Teknory