Yalnızca 40 ABD dolarına taşınabilir bir kablosuz şarj cihazıyla tatil boyunca pilinizi dolu tutun

TL;DR: 23 Kasım’a kadar, Stand-O-Matic Hızlı Kablosuz Şarj Aleti ve Standını edinebilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) 129,95$ yerine sadece 39,99$ — bu %69 indirim demektir. Tatil sezonunda etrafta koşuşturmak yeterince streslidir. Solan bir telefon pili ekleyin ve endişe için bir tarifiniz var. Stand-O-Matic Hızlı Kablosuz Şarj Cihazı ile telefonunuzu şarjlı tutun. Bu taşınabilir şarj cihazı(yeni bir […]

Yalnızca 40 ABD dolarına taşınabilir bir kablosuz şarj cihazıyla tatil boyunca pilinizi dolu tutun

TL;DR: 23 Kasım’a kadar, Stand-O-Matic Hızlı Kablosuz Şarj Aleti ve Standını edinebilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) 129,95$ yerine sadece 39,99$ — bu %69 indirim demektir.


Tatil sezonunda etrafta koşuşturmak yeterince streslidir. Solan bir telefon pili ekleyin ve endişe için bir tarifiniz var. Stand-O-Matic Hızlı Kablosuz Şarj Cihazı ile telefonunuzu şarjlı tutun. Bu taşınabilir şarj cihazı(yeni bir sekmede açılır) kablosuz ve kablolu şarj etme özelliklerine sahiptir, böylece ziyaret eden aileniz veya arkadaşlarınızla iletişim halinde kalabilirsiniz.

Nereye giderseniz gidin pilinizin dolu ve telefonunuzun elinizin altında olmasını sağlayın

Bu şık, taşınabilir 10.000 mAh pil ile hareket halindeyken telefonunuzu güçlendirin. iPhone 12 ve üzerini manyetik şarj cihazına takın(yeni bir sekmede açılır)veya iPhone X, XR, 11 veya uyumlu Samsung cihazları için standart kablosuz şarjı kullanın. Hızlı şarj için AirPods 2, 4 veya Pro’nuzu da açabilirsiniz. Kablosuz şarjı desteklemeyen cihazlar, kablolu Type-C bağlantısını kullanarak yine de güç artışı elde edebilir.

Stand-O-Matic sadece uygun bir şarj cihazı değildir. Uygun bir dikey veya yatay görünüm oluşturmak için şarj cihazının altındaki standı açın ve telefonunuz şarj olurken akışa ve göz atmaya devam edin. Tatil için seyahat ediyorsanız, yanınızda bir şarj standı bulundurmanız, pilinizi dolu ve telefonunuzu kullanılabilir durumda tutabileceğiniz anlamına gelir. Sınırlı sayıda elektrik prizi için rekabet varsa bu özellikle önemlidir.

Tatil boyunca dolu bir pil taşıyın

Şu andan itibaren 23 Kasım 23:59 PT’ye kadar bir Stand-O-Matic Hızlı Kablosuz Şarj Cihazı ve Stand alın(yeni bir sekmede açılır) beyaz, siyah(yeni bir sekmede açılır)veya mavi(yeni bir sekmede açılır) sadece 39,99$’a — kupon gerekmez.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory