Yarı indirimli olarak satılan bu uygulamayla sadece birkaç tıklamayla videolarınıza seslendirme ekleyin

Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir. TL; DR: 29 Ekim itibariyle, Micmonster AI Voiceovers’a ömür boyu abonelik alabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) 119$ yerine sadece 59$’a – bu %50 tasarruf demektir. Yapay zekanın işinizi potansiyel olarak çalmasından endişe duymanız normaldir, ancak yalnızca bir robotun cihazlarına bırakılması daha iyi olan bazı görevler vardır. Bunlardan biri […]

Yarı indirimli olarak satılan bu uygulamayla sadece birkaç tıklamayla videolarınıza seslendirme ekleyin


Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir.

TL; DR: 29 Ekim itibariyle, Micmonster AI Voiceovers’a ömür boyu abonelik alabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) 119$ yerine sadece 59$’a – bu %50 tasarruf demektir.


Yapay zekanın işinizi potansiyel olarak çalmasından endişe duymanız normaldir, ancak yalnızca bir robotun cihazlarına bırakılması daha iyi olan bazı görevler vardır. Bunlardan biri metin deşifresi, diğeri ise seslendirmedir.

TikTok çağında, daha açık hale geliyor ki video kral kalır diğer medya türleriyle karşılaştırıldığında. İnsanlar, örneğin bir makale okumaktan veya fotoğraflara göz atmak yerine, bu kısa pasajlara daha çok bakıyorlar. Şirketlerin video pazarlamaya yoğun bir şekilde yatırım yapması şaşırtıcı değil, ancak görünüşe göre, sesli videolar daha ilgi çekici ve izleyiciler için tek başına videodan daha iyi hatırlanıyor.

Yine de herkesin seslendirme sanatçısı kiralamak için bütçesi yok. Daha dinamik videolar oluşturmak istiyorsanız(yeni bir sekmede açılır) markanız için seslendirme işini sizin yerinize yapması için Micmonster’a güvenebilirsiniz. Sınırlı bir süre için %50 indirimle satışa sunabilirsiniz.

Videolarınıza kolaylıkla seslendirme ekleyin

Geçmişte tartıştığımız bu yapay zeka destekli uygulama, içerik oluşturma ihtiyaçlarınızı karşılamak için yapay zekanın büyüsünden yararlanıyor. 129 dilde 600’den fazla sesten oluşan bir kitaplık sunar, böylece yaptığınız her video için benzersiz seslendirmeler seçebilirsiniz. Projeniz için en uygun sesi yalnızca birkaç tıklamayla bulabilir ve iş akışınızı tamamen düzene sokabilirsiniz.

Micmonster, kaliteli videolar oluşturmanıza yardımcı olabilecek çeşitli özelliklerle birlikte gelir. Daha uygun bir ses tonu oluşturmak için hız, perde, vurgu ve duraklamalarda ince ayar yapmanıza olanak tanıyan ses tonlama özelliklerinin yanı sıra daha karmaşık kelimeler için özel telaffuzlara sahiptir. Ayrıca, bir komut dosyasının bölümünü seçmenize ve onu tercih ettiğiniz seslendirmeye atamanıza izin veren bir çoklu ses özelliğine sahiptir.

Daha uzun ses dosyalarıyla çalışıyorsanız, Micmonster tek seferde 12.000 karaktere kadar seslendirmeye dönüştürmenize olanak tanır.(yeni bir sekmede açılır). Ve çalışmanızı QA’ya dönüştürmenize yardımcı olmak için, onu konuşmaya dönüştürmeden önce tek bir paragrafı veya tam metni dinleme seçeneği sunar.

Micmonster ile daha dinamik videolar oluşturun

Bir YouTube videosu, bir e-öğrenme kursu, kurumsal eğitim sunumu veya seslendirme gerektiren diğer projeler üzerinde çalışıyor olun, Micmonster bu görevi üstlenebilir. Sınırlı bir süre için, Micmonster AI Voiceovers’a ömür boyu abonelik kazanabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) sadece 59$, normal 110$’ın yarısı.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory