Yeni pembe iPad gerçekten, muhteşem bir şekilde pembe

Apple, parlak ve canlı renkler söz konusu olduğunda her zaman utangaç olmuştur. Apple logolu gadget’lar geleneksel olarak bir miktar gri tonlarındadır ve daha geniş bir renk yelpazesine sahip olanlar bile tipik olarak oldukça hafiftir. Buradaki pembe gadget geçmişi analizimizde görebileceğiniz gibi, Apple çoğunlukla pembe rengi iPod ürün yelpazesi için ayırdı. Pembe muameleyi gören iPhone’lar – …

Yeni pembe iPad gerçekten, muhteşem bir şekilde pembe

Apple, parlak ve canlı renkler söz konusu olduğunda her zaman utangaç olmuştur. Apple logolu gadget’lar geleneksel olarak bir miktar gri tonlarındadır ve daha geniş bir renk yelpazesine sahip olanlar bile tipik olarak oldukça hafiftir.

Buradaki pembe gadget geçmişi analizimizde görebileceğiniz gibi, Apple çoğunlukla pembe rengi iPod ürün yelpazesi için ayırdı. Pembe muameleyi gören iPhone’lar – yani iPhone 13 ve iPhone 13 mini – çok pembe değildi.

Geçen yılın Rose Gold iPhone’larına gelince, bazılarımız onları “pembe” olarak adlandırdı ama kabul edelim, bu çok çok uzun zaman önceydi (Apple için Rose Gold rengini tanıtan iPhone, 2015’te piyasaya sürülen iPhone 6s idi) ve gerçek pembe değildi.

AYRICA BAKINIZ:

Pembe bir iPhone zamanı

Aynı şey iPad için de geçerli. Örneğin, en son iPad Havası pembe renkte, ancak Apple’ın kendi resmi resimlerinde bile zar zor pembe görünüyor. Sanki pembe rengi aldınız ve tüm eğlencesini tükettiniz.

Apple iPad (pembe)

Artık arkadaşlarınızın Apple olmayan pembe cihazlarına kıskançlıkla bakmayacaksınız.
Kredi bilgileri: Stan Schroeder / Mashable

Bu artık bitiyor. Apple’ın 26 Ekim’de piyasaya çıkan yeni iPad’i dört renkte geliyor: Mavi, Gümüş, Sarı ve Pembe ve renkler hiç olmadığı kadar canlı ve canlı.

Ürün resimleri bir şeydir, ancak Apple oynamam için bana Pembe bir iPad gönderdi ve bunu doğrulayabilirim: gerçekten, düzgün, muzaffer bir pembe. Şuna bakın:

Apple iPad (pembe)

Pembe bir iPhone için de zaman olabilir.
Kredi bilgileri: Stan Schroeder / Mashable

Ve hatta bir eşleşme bile alabilirsiniz örtmek onun için! Bunu göremedim (Apple bana iPad için kırık beyaz, yeni bir Magic Keyboard gönderdi), ancak renginin adı Karpuz. Cihazın kendisi kadar pembe görünmese de yeterince yakın.

Karpuz içinde Apple iPad kapağı

Apple’ın yeni iPad’inin resmi kapağı Karpuz renginde geliyor.
Kredi bilgileri: Stan Schroeder / Elma

Tüm bunlar, Apple’ın nihayet pes edeceği ve gelecek yıl bize pembe bir iPhone vereceği anlamına mı geliyor? Kimse bilmiyor ama en azından şirketin olasılığa açık olduğunu gösteriyor. Her şey başarısız olursa, her zaman o pembe iPad’i alabilir ve mülayim renkli telefonunuzu arkasına saklayabilirsiniz.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow