Yeni Sızıntı, OnePlus Nord CE 3’ün tüm özelliklerini ortaya çıkarıyor

Dhruv Bhutani / Android Otoritesi TL; DR Yeni bir sızıntı bize OnePlus Nord CE 3 hakkında ayrıntılı bilgi verdi. Sızıntı, telefonun 120Hz yenileme hızına sahip 6.7 inç FHD+ LCD ekrana sahip olabileceğini gösteriyor. Sızıntı yapan kişi ayrıca Snapdragon 695 5G yonga seti ile güçlendirileceğini iddia ediyor. Yıl sonuna ve olası 2023 başlarındaki lansman tarihine yaklaştıkça, […]

Yeni Sızıntı, OnePlus Nord CE 3’ün tüm özelliklerini ortaya çıkarıyor

Dhruv Bhutani / Android Otoritesi

TL; DR

  • Yeni bir sızıntı bize OnePlus Nord CE 3 hakkında ayrıntılı bilgi verdi.
  • Sızıntı, telefonun 120Hz yenileme hızına sahip 6.7 inç FHD+ LCD ekrana sahip olabileceğini gösteriyor.
  • Sızıntı yapan kişi ayrıca Snapdragon 695 5G yonga seti ile güçlendirileceğini iddia ediyor.

Yıl sonuna ve olası 2023 başlarındaki lansman tarihine yaklaştıkça, OnePlus Nord CE 2’nin halefi hakkında sızıntılar ortaya çıkmaya başladı. En yeni sızıntı, yaklaşmakta olan ahizenin tüm özelliklerini ortaya koyuyor gibi görünüyor.

Üretken sızıntı yapan OnLeaks ile koordineli olarak, alet çetesi OnePlus Nord CE 3’ün tüm teknik özelliklerini elde ettiği bildirildi. Sızıntıya göre CE 3, 120Hz yenileme hızına sahip 6,7 inç FHD+ LCD ekrana sahip olabilir. Ayrıca Snapdragon 695 5G yongasından güç alacak gibi görünüyor. Ayrıca 12GB RAM ve 256GB depolama alanı sunabileceği görülüyor.

Kameralara geçildiğinde, CE 3’ün üç kamera kurulumuna sahip olacağı görülüyor. Telefonun OnePlus Nord CE 2 lite’a benzer şekilde 108MP ana sensöre, 2MP derinlik sensörüne ve 2MP makro sensöre sahip olması bekleniyor. Bu, derinlik sensörü yerine ultra geniş olan OnePlus Nord CE 2 5G’den farklıdır. Ayrıca telefonun ön tarafında 16MP selfie kamerası olması bekleniyor.

Son olarak sızıntı, CE 3’ün yana monte edilmiş bir parmak izi okuyucusuna, 5.000 mAh pile ve 67W hızlı şarj desteğine sahip olabileceğini gösteriyor. Bu, şarj hızını birçok amiral gemisi telefonun üzerine çıkaracaktır.

Bu yıl, OnePlus Nord CE 2 5G Şubat ayında piyasaya sürüldü. OnePlus’ın önümüzdeki yıl aynı zamanlarda OnePlus Nord CE 3’ü piyasaya sürmeyi planlıyor olması mümkündür. Ancak henüz teyit edilmiş bir tarih yok.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow