YouTube, Primetime Channels akış merkezini duyurdu

YouTube, 15 yıldır internetteki video içeriğinin fiili evi olmuştur. Şimdi, bu tekel büyüyor. Google’ın sahip olduğu video sitesi Salı günü yayınlanmaya başlayacağını duyurdu Primetime Kanallar, YouTube’u abonelik akış hizmetleri için bir merkeze dönüştüren bir özellik. Duyuru ile birlikte ABD’de bir “erken sürüm” piyasaya sürüldü. YouTube, şuraya gidebileceğinizi söylüyor: Filmler ve TV merkezi sitede abone olabileceğiniz …

YouTube, Primetime Channels akış merkezini duyurdu

YouTube, 15 yıldır internetteki video içeriğinin fiili evi olmuştur. Şimdi, bu tekel büyüyor.

Google’ın sahip olduğu video sitesi Salı günü yayınlanmaya başlayacağını duyurdu Primetime Kanallar, YouTube’u abonelik akış hizmetleri için bir merkeze dönüştüren bir özellik. Duyuru ile birlikte ABD’de bir “erken sürüm” piyasaya sürüldü. YouTube, şuraya gidebileceğinizi söylüyor: Filmler ve TV merkezi sitede abone olabileceğiniz 30 ya da daha fazla hizmet bulmak için, ancak, yazarken, bu benim için çalışmıyordu.

YouTube primetime kanal listesi

Bütün yıldızlar burada.
Kredi: YouTube

Başlamak için YouTube, Netflix ve HBO Max gibi gerçek ağır topları içermiyor. Şu anda listedeki en büyük isim muhtemelen Paramount+, AMC+, Showtime, Starz ve Shudder ile diğer önemli isimleri tamamlıyor. YouTube ayrıca NBA League Pass’ın (piyasa dışı herhangi bir NBA maçını izlemek için kullanabileceğiniz) yakında geleceğini söyledi.

Açıklık adına, bu olumsuzluk YouTube TV ile aynı. Bu, canlı TV izlemenizi sağlayan aylık 65$’lık bir abonelik hizmetidir. Ayrıca yıllardır YouTube’da bulunan kiralık filmlerle aynı şey değil.

Her neyse, YouTube bu kanalları YouTube’a dönüştürme sözü verdi, hatta Primetime Channels önerilerini kişisel algoritmanıza ekleyecek kadar ileri gitti. Buradaki en büyük satış noktalarından biri, normalde yaptığınız gibi YouTube’da bir film fragmanı izleyebilmeniz ve ardından filmi aynı sitede izleyebilmenizdir. Ne kadar roman.

AYRICA BAKINIZ:

İçerik oluşturucular, YouTube Shorts’ta transfobi sorunu olduğunu söylüyor

Kartal gözlü insanlar bunun Amazon’un aynı amaca hizmet eden ve ayrıca Paramount+, Showtime ve Starz’ı içeren Kanallar ekosistemine çok benzediğini anlayacaklardır. Ancak, YouTube’un küçük bir avantajı vardır. Bedava Prime Video’dan farklı olarak video hub’ı. Yine de, iki özellik çok benzer.

Ne olursa olsun, bu, tüm videolarınızı tek bir yerde tutmanın uygun bir yolu olabilir. YouTube’un asıl görevi buydu, bu yüzden mantıklı.

Teknory