Artık Stray'i bölünmüş ekran çok oyunculu olarak oynayabilirsiniz

Yakın zamanda piyasaya sürülen macera oyunu Stray için yeni bir bölünmüş ekran çok oyunculu mod, bir kedi arkadaşınızla arkadaşlık kurmanıza izin veriyor.

Artık Stray'i bölünmüş ekran çok oyunculu olarak oynayabilirsiniz

Stray'in sessiz kahramanının kendi evcil hayvanlarıyla nasıl değiştirileceğini bulduktan sonra, modcular oyuna daha da fazla kedi eklemenin başka bir yolunu buldular. Moder KangieDanie bölünmüş ekran modu yayınladı(yeni sekmede açılır)Hit platform oyunu için, sizin ve arkadaşlarınızın aynı anda kendi tabbieleriniz gibi oynamasına izin veriyor. 

Aynı klavyeyi kullanarak oynayabilir veya şehrin sokaklarında yan yana vals yapmak için başka bir kumanda takabilirsiniz. Bununla birlikte, mod kullanılarak kaç tane kooperatif oyuncunun eklenebileceği net değil ve KangieDanie bile test edecek kontrolörleri kalmadığından emin değil. Mevcut ekran görüntüleri, oyunda en fazla üç oyuncuyu birlikte gösteriyor.

Mod hala erken geliştirme aşamasında ve KangieDanie, karşılaşabileceğiniz birkaç hatayı vurguladı. Şu anda yalnızca Oyuncu 1 oyunun HUD'sini görebilir, seviye geçişleri sırasında çökebilir ve oyun oynarken bir avuç görsel hata görebilirsiniz. Yeni bir mod için tüm standart diş çıkarma sorunları.

Kooperatifte oynamak aslında oldukça kolay görünüyor. Mod yüklendikten sonra ana menüye gidin ve ikincil bir oynatıcı eklemek için klavyenizde F9'a dokunun. Şu anda oyuncuları ekledikten sonra kaldırıp kaldıramayacağınız belli değil, bu yüzden kendinizi kaptırmayın.

Stray ile alakalı diğer yazılarımız :

Modu yüklemek için ana dosyasını ve beraberindeki bölünmüş ekran yapılandırmasını ve Unreal Engine Mod Yükleyicisini indirmeniz gerekir. Her şeyi kurmak ve çalıştırmak için modun açıklamasında listelenen bu talimatları izleyin:

  • Ana mod ve bölünmüş ekran yapılandırma dosyalarını Nexus Mods sayfasından indirin
  • SplitScreenRequiredConfig_P.pak dosyasını Stray'in dosya dizinindeki 'Paks' klasörüne sürükleyin
  • Mevcut 'Paks' klasöründe 'LogicMods' adlı yeni bir klasör oluşturun
  • SplitScreenMod.pak dosyasını bu yeni klasöre sürükleyin
  • En son UnrealModLoader'ı indirin(yeni sekmede açılır)ve sıkıştırılmış dosyayı PC'nizin herhangi bir yerine çıkarın
  • UnrealModLoader.exe'yi başlatın
  • Stray'i Başlat